Automobilio draudimas

Skambinkite 8 (600) 06330 arba tiesiog užpildykite informaciją ir užsisakykite paslaugas.

Įveskite savo
duomenis
Gausite visus
pasiūlymus
Užsakysite paslaugas
nemokamai
Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Automobilio draudimas

Automobilio draudimas yra keletos rūšių: privalomasis civilinės atsakomybės ir Kasko. Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCAD) užtikrina žalos atlyginimą tretiesiems asmenims, jei dėl Jūsų kaltės įvyko eismo įvykis. Šis draudimas yra privalomas ir galioja metus. Visoms draudimo kompanijoms nustatyta vienoda draudimo išmokų ir kompensavimo tvarka.

Kasko draudimu automobilis yra apdraudžiamas nuo šių pagrindinių rizikų: avarijos, stichinės nelaimės arba gamtinių jėgų, kitų asmenų tyčinės veiklos; vagystė. Priklausomai nuo sutarties sąlygų Kasko automobilio draudimu atlyginama žala, padaryta apdraustai transporto priemonei, papildomai įrangai ir keleiviams. Be to, kai kurios draudimo kompanijos atlygina techninės pagalbos kelyje bei automobilio nuomos išlaidas, jei apdrausta transporto priemonė remontuojama.

6 žingsniai užsisakant draudimą internetu:

1. Pirmiausia turite Įvesti Lietuvos Respublikoje registruotos transporto priemonės valstybinį numerį, savininko asmens kodą arba jei savininkas yra įmonė - įmonės kodą, draudimo įsigaliojimo datą - polisas bus išrašytas per 1 darbo valandą nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo. Svarbu paminėti, kad polisas įsigalioja tik nuo jo išrašymo momento (iki 22 val.). Taip pat pasirinkite draudimo trukmę mėnesiais: 1, 3, 6 ar 12 mėn. norėsite drausti savo automobilį. Jei esate privatus asmens, nurodykite datą, nuo kada turite draudžiamojo automobilio kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Naujuose vairuotojo pažymėjimuose ši data nurodyta antroje pusėje. Taip pat nurodykite registracijos vietą - pasirinkite transporto priemonės valdytojo deklaruotą gyvenamąją vietą. Ji turėtų sutapti su automobilio registracijos liudijime nurodytu adresu. Jei savininkas įmonė, reikės nurodyti tik registracijos vietą.

2. Gali tekti palaukti iki 2 minučių, kol sistema patikrins duomenis. Tačiau paprastai tai užtrunka iki 30 sekundžių. Dabar reikia nurodyti automobilio duomenis: markę, modelį, pagaminimo metus ir pagal tūrį, galią, durų skaičių, kėbulą ir kurą pasirinkti Jūsų automobilį atitinkančią modifikaciją. Jei šių duomenų tiksliai nežinote, šalia savęs turėkite automobilio techninį pasą.

3. Per mažiau nei 40 sekundžių gausite draudimo bendrovių privalomojo ir Kasko draudimo pasiūlymus. Šiame žingsnyje vis dar galite keisti pasiūlymų sąlygas, pavyzdžiui, pasirinkti padidintos rizikos draudimą, jei transporto priemonė naudojama nuomai, keleivių ar krovinių pervežimui. Taip pat galima pasirinkti privalomojo draudimo automobilio važinėjimo teritoriją: tik Lietuvoje ar ir Latvijoje, Estijoje arba užsienyje. Kasko draudime galima pasirinkite, ar norėtumėte Kasko draudimo įmoką mokėti dalimis - per 1, 2 ar 4 kartus. Tačiau reikėtų žinoti, kad paprastai mokant per 2 ar 4 kartus, metinė Kasko įmoka pabrangsta apie 5 – 10 proc. Taip pat galima pasirinkti Kasko draudimo variantą: minimalų, standartinį ar išplėstinį. Jie skiriasi draudimo apimtimi, pavyzdžiui, pasirinkus išplėstinį Kasko variantą, draudimas galios ne tik vagystės, eismo įvykio, gaisro ar stichinių nelaimių atveju, bet ir bus apdrausti vairuotojas/keleiviai nelaimingų atsitikimų draudimu, bus suteikta techninė pagalba kelyje bei pakaitinis automobilis.
Taigi galite pasirinkti tik privalomąjį arba privalomąjį ir Kasko draudimą (kainos nurodytos kiekvieno draudimo atskirai, priklausomai nuo pasirinktų sąlygų). Be to, If ir Compensa draudimas suteikia dovaną - nemokamą automobilio transportavimą iš įvykio vietos, jei Jūs esate kaltininkas. Paslauga teikiama Lietuvoje, o įvykių skaičius neribojimas.

4. Beliko patikslinti užsakymo informaciją - kai kurie duomenys automatiškai suvedami pagal asmens ar įmonės kodą. Jums tereikia pasirinkti pristatymo būdą, el. paštą ar nurodyti papildomas pastabas.

5. Užsakymo patvirtinimas - dar kartą įdėmiai peržvelkite sąlygas, savo ir automobilio duomenis, kad neliktų klaidų. Svarbu paminėti, kad atlikus užsakymą draudimo polisas išduodamas tik gavus Jūsų transporto priemonės nuotraukas el. paštu. Taip pat turite patvirtinti, kad susipažinote su taisyklėmis, įstatymais.

6. Paskutinis žingsnis - mokėjimas. Galite iškart sumokėti internetu. Jei nesinaudojate elektronine bankininkyste, įmoką galite sumokėti bet kuriame banke, "Lietuvos Pašto" aptarnavimo skyriuose ar "MAXIMA" parduotuvių kasose.