Internetas Kaune

Kauno interneto tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo. Sistemos naudojimo taisyklės

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Internetas Kaune

Šiuo metu šviesolaidinio interneto paslaugas Kaune siūlo 3 didieji Lietuvos teikėjai: „Telia“, „Cgates“, „Init“. Konkurencija tarp šių tiekėjų didelė – Kaune klientams siūloma nemažai akcijų, pasirašius terminuotas sutartis. Internetas Kaune dažnai klientams siūlomas mažesne kaina nei kituose miestuose. Didžiąją dalį daugiabučių interneto paslaugomis gali aptarnauti visos trys įmonės, o tai suteikia galimybę klientams gauti geresnes sąlygas. Internetas Kaune patikimumu lenkia mažesnius Lietuvos miestus. Ryšio kokybė užtikrinama optinį kabelį vedant iki kliento buto. Tai leidžia Kauno gyventojams naudotis iki 1000 Mbps greitaveikos internetu bei išmaniąja televizija. Tai kaip išsirinkti tinkamiausią interneto tiekėją? Reiktų pabrėžti, kad svarbu ne tik greitis ir kaina – reikia atkreipti dėmesį į technines galimybes, papildomas paslaugas, mokesčius ir aptarnavimą.

Internetas Kaune

Interneto tiekėjai Kaune

Telia internetas kaune

„Telia“ šviesolaidinis internetas Kaune turi puikai išplėtotą tinklą, kuris gali pasiekti beveik visus daugiabučių namų gyventojus. Optinis kabelis vedamas iki vartotojo buto – taip užtikrinamas interneto patikimumas. Tai leidžia kauniečiams naudotis iki 1Gbps greitaveikos internetu, kurio užteks sparčiai naršyti, žiūrėti didelės apimties video failus, be trukdžių klausytis muzikos. Tiesa, „Telia“ internetas pasiekiamas visose Kauno miesto dalyse, tačiau šviesolaidinis internetas gali ir nepasiekti įsikūrusių Kauno rajone ar net senamiestyje ir miesto centre, nes čia įmonėms sudėtinga gauti leidimus naujai interneto infrastruktūrai. Tuomet galima rinktis „Telia“ plačiajuostį internetą, kurio greitaveika siekia iki 20 Mbps.

Cgates internetas kaune

„Cgates“ – pagrindinis „Telia“ konkurentas Kaune, nes teikia panašios greitaveikos interneto planus už žemesnę kainą. „Cgates“ Kaune teikia interneto paslaugas optiniais arba kabelinės televizijos kabeliais bei bevieliu ryšiu. Be to, nemokamas „Cgates“ belaidis internetas veikia 5 viešose Kauno vietose: klientų aptarnavimo skyriuose Savanorių pr. ir „Akropolyje“, Laisvės alėjoje, Rotušės aikštėje ir Vilniaus gatvėje. Didžiausias privalumas, kad juo gali naudotis ne tik įmonės klientai, bet visi miesto gyventojai ir svečiai.

Init internetas kaune

„Init“ Kauno gyventojams puikiai pažįstama, nes užima kone didžiausią mokamos televizijos klientų rinkos dalį šiame mieste. Ši įmonė teikia kabelinės ir skaitmeninės televizijos paslaugas visame Kauno mieste. Su televizija klientai gali pasijungti ir interneto paslaugas, kurių greitaveika jau siekia iki 600 Mbps.

Kiti tiekėjai

Kaune galite rinktis ir kitų tiekėjų teikiamas paslaugas. Pavyzdžiui - 4G mobilų ryšį („Mezon“, „Bitė“, „Telia“ ar „Tele2“). Be to, Dar vienas privalumas gyvenant Kaune yra „Telia“ „Wi-fi“ stotys, kur klientai gali nevaržomai naudotis internetu kavinėse, prekybos centruose, gydymo įstaigose, mokyklose ir kt. Tad internetu galima naudotis tiek namuose, tiek ir viešose vietose. Tai labai patogus būdas naršyti, ieškoti Kauno vietų ar susisiekti su žmonėmis, jei mobiliajame telefone neturite užsisakęs interneto.

4G internetas

Interneto ir televizijos technologijos Kauno mieste

Didžioji dalis daugiabučių namų turi šviesolaidinę prieigą, kuri leidžia maksimaliai sumažinti kainą ir teikti maksimalų interneto greitį. Dalis tiekėjų pasirenka naudoti išvedžiotus kabelinės televizijos tinklus, per kuriuos gali teikti tiek interneto tiek televizijos paslaugas. Užmiestyje ir privačių namų kvartaluose dažniausiai naudojamas DSL arba belaidis internetas.

Interneto kainos Kaune

Laisvojoje rinkoje paslaugų kokybė ir kaina priklauso nuo to, kiek įmonių konkuruoja tarpusavyje. Kadangi Kaune interneto paslaugas teikia 3 tiekėjai, tai leidžia gyventojams naudotis itin kokybiškomis paslaugomis už žemą kainą. Tiesa, kainos svyruoja nuo 8 Eur/mėn iki 19,9 Eur/mėn už sparčiausią internetą pasirašius 24 mėnesių sutartį. Kainos priklauso nuo to, ar sutartis pasirašoma terminuotai, ar ne. Reiktų paminėti, kad sudarius terminuotą sutartį dažnai tiekėjai pritaiko nuolaidą arba nemokamai įrengia internetą namuose, o tuo tarpu pasirašius neterminuotą sutartį už tai tenka mokėti pilną kainą.

Kaune pigiausio interneto paslaugas siūlo „Cgates“ ir „Init“, tačiau vertėtų atsižvelgti ir į kitus kriterijus – papildomus mokesčius ir paslaugas, kurias nemokamai suteikia konkurentai. Pavyzdžiui, „Cgates“ 600 Mbps greitaveikos internetą su sutartimi siūlo už 16 eurų, tuo tarpu „Telia“ – apie 20 eurų, bet kartu su interneto planu nemokamai bus aktyvuota legali antivirusinė programa net trims įrenginiams bei duomenų saugykla su 300 GB talpa. Išvada – atidžiai skaitykite pilnus visų tiekėjų aprašymus, palyginkite juos ir neapsigaukite su žemos kainos pasiūlymais.

Interneto kainos Kaune Mažiausio plano kaina Didžiausio plano kaina
Telia 9,90 Eur/mėn. 19,90 Eur/mėn.
Cgates 8,99 Eur/mėn. 18,99 Eur/mėn.
Init 8,50 Eur/mėn. 19,50 Eur/mėn.
Mezon 6,90 Eur/mėn. 17,90 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2017-04 galiojusias akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330

Nemokama konsultacija

Norite pasikonsultuoti dėl galimo paslaugų užsakymo, įvedimo arba funkcionalumo? Visą informaciją galite gauti telefonu pasikalbėję su mūsų specialistais.

8 (600) 06330

Interneto užsakymas

Rinkos apibendrinimas

Kauno miesto situacija leidžia gyventojams naudotis itin kokybiškomis interneto ir skaitmeninės televizijos paslaugomis už žemą kainą. Dėl aukšto konkurencingumo bei didelio daugiabučių namų skaičiaus interneto tiekėjai gali lengviau pasiekti didelę dalį klientų ir pasiūlyti jiems paslaugas už žemesnę kainą. Taigi, internetas Kaune galėtų būti vertinamas, kaip paslauga, kurią galima įsigyti optimaliu kainos ir kokybės santykiu.