Internetas Klaipėdoje

Raskite geriausius Televizijos ir Interneto pasiūlymus savo mieste

Įveskite savo
adresą
Gausite visus
pasiūlymus
Užsakysite paslaugas
nemokamai

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo. Sistemos naudojimo taisyklės

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Internetas Klaipėdoje

Klaipėda - dinamiškas miestas, kurio centriniuose rajonuose gausu tankiai apgyvendintų daugiabučių namų, o aplink miestą kuriasi vis didesni privačių namų kvartalai. Šviesolaidinis internetas ir televizijos paslaugos daugiabučių namų gyventojams dažniausiai teikiamos optiniais kabeliais ir kabelinės televizijos tinklu, o privačių namų gyventojams teikiamas bevielis internetas.

Klaipėdoje šiuo metu interneto paslaugas teikia 4 pagrindiniai tiekėjai: „Telia“, „Cgates“, „Balticum“, „Splius“. Klaipėdos mieste bendros interneto ir televizijos paslaugų kainos nėra itin aukštos, tačiau didelis privačių gyvenamų namų skaičius, kuriuose tiekiamas bevielis internetas, pakelia bendrą vidurkį. Didžioji dalis gyventojų renkasi nors ir šiek tiek brangesnį, tačiau itin kokybišką „Telia“ internetą. Mažesnės įmonės klientus prisitraukia žemesne kaina ir specialiais pasiūlymais.

Interneto tiekėjai Klaipėdoje

Internetas Klaipėdoje

„Telia“ ir „Cgates“ kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, paslaugas gali teikti didelei daliai miesto gyventojų. Internetas ir televizija dažniausiai teikiami šviesolaidiniais kabeliais, kurie pasiekia beveik visus miesto daugiaaukščius namus. Interneto sparta gali siekti iki 1000 Mbps, nors dažniausiai klientai užsako iki 100 Mbps ar 300 Mbps spartos planus. Kartu su internetu dažnas klaipėdietis renkasi ir išmaniąją televiziją, kurią šiuo metų siūlo „Telia“, „Cgates“ ir „Splius“. Tačiau neturintiems galimybės naudotis sparčiuoju šviesolaidiniu internetu, „Telia“ siūlo alternatyvą – prijungti interneto ir televizijos paslaugas variniu laidu (per telefono liniją), tuo tarpu „Cgates“ kito pasirinkimo užmiesčio gyventojams nepateikia, nes Klaipėdoje neteikia belaidžio interneto paslaugų kaip kituose miestuose. „Splius” šviesolaidinio interneto planus Klaipėdoje teikia iki 650 Mbps greitaveikos. Tiesa, už tokią pačią kainą konkurentai siūlo beveik dvigubai spartesnį internetą. Be to, įmonė savo internetiniame puslapyje pateikia ir platų papildomų paslaugų įkainių sąrašą. Galima rinktis ir bevielį „Splius“ internetą – tai puikus sprendimas tiems, kas nori turėti interneto ryšį, kur jų nepasiekia įprastiniai kabeliniai tinklai. Mobilaus interneto alternatyvą Klaipėdoje siūlo ir Mezon. Tai pakankamai gerai išvystas 4G tinklas, kuriuo naudojantis galima pasiekti iki 30 Mbps greitaveiką. Greitis daug mažesnis nei optinio interneto, bet atsiunčiamų duomenų kiekis yra visiškai neribojamas.

Interneto ir televizijos kainos Klaipėdoje

Klaipėdoje platus televizijos ir interneto paslaugų pasirinkimas, tiesa, kainos taip pat svyruoja plačiuose rėmuose. Standartinio interneto plano, kurio greitaveika 100 Mbps kaina Klaipėdoje svyruoja nuo 7 Eur/mėn. iki 10 Eur/mėn., už greitesnį – 1Gbps planą gali tekti sumokėti iki 20 Eur/mėn. Kabelinės ir skaitmeninės televizijos planų kainos prasideda nuo 8 Eur/mėn., o klientai norintys turėti aukštos raiškos TV ar platesnį kanalų pasirinkimą, tiekėjui gali tekti mokėti nuo 10 Eur/mėn. iki 20 Eur/mėn.

Interneto kainos Klaipėdoje Mažiausio plano kaina Didžiausio plano kaina
Telia 9,90 Eur/mėn. 19,90 Eur/mėn.
Cgates 8,99 Eur/mėn. 18,99 Eur/mėn.
Splius 7,50 Eur/mėn. 34,90 Eur/mėn.
Mezon 6,90 Eur/mėn. 17,90 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2017-04 galiojusias akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330

Klaipėdos Interneto rinkos apibendrinimas

Klaipėdos mieste bendros interneto ir televizijos paslaugų kainos nėra itin aukštos, tačiau didelis privačių gyvenamų namų skaičius pakelia bendrą vidurkį. Didžioji dalis gyventojų renkasi nors ir šiek tiek brangesnį, tačiau itin kokybišką Telia internetą. Mažesnės įmonės klientus prisitraukia žemesne kaina ir specialiais pasiūlymais.