Rinkiniai: TV + Internetas

Raskite geriausius Televizijos ir Interneto pasiūlymus

Įveskite savo
adresą
Gausite visus
pasiūlymus
Užsakysite paslaugas
nemokamai

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo. Sistemos naudojimo taisyklės

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Paslaugų užsakymas

Kodėl užsakyti per mus?

Oficialus partneris

Esame oficialūs partneriai su visais interneto ir televizijos teikėjais

Rasime Jums

Randame geriausius sprendimus ir sutvarkome, kad paslaugas įvestų kuo greičiau

Paskambinkite mums

Paskambinkite mums - gausite objektyvią ir profesionalią konsultaciją

Užsakote paslaugas

Viską atliekame nemokamai

Technologija ir patarimai

Internetas ir Televizija

Nors internetas ir televizija dažnai užsakomi kartu, bet šių paslaugų prijungimas ir naudojimas gali kardinaliai skirtis. Kokias paslaugas pasirinkti dažnai lemia tai koks interneto ir televizijos tinklas jau yra paruoštas bute. Tam, kad pasirinktumėte geriausią variantą, svarbu suprasti kuo skirtingi pajungimai skiriasi ir kokias naudas ar žalas jie gali suteikti vartotojui.

Beveik 98% daugiabučių namų gyventojų didžiuosiuose Lietuvos miestuose gali naudoti šviesolaidinio interneto paslaugas, kurio greitis gali siekti net 1000 Mbps. Tokiai interneto spartai užtikrinti reikalingas optinio kabelio vedimas tiesiai į kliento butą. Bute prie optinio kabelio prijungiamas optinis-elektrinis keitiklis, o vėliau galinė tinklo įranga (namų tinklo maršrutizatorius, kompiuteris). Jeigu užsakomas interneto planas, kurio greitaveika neviršina 500 Mbps, gali būti naudojamas kitas prijungimo būdas – šviesolaidinis kabelis atvedamas iki namo rūsyje esančios tiekėjo įrangos, o iki buto tiesiamas LAN (Local Area Network) kabelis. Pirmuoju atveju klientui yra užtikrinamas didesnis interneto ryšio patikimumas, greitaveika bei galimybė ateityje didinti interneto pajėgumą be papildomo kabelių keitimo. Klientams, kuriems kokybiškos paslaugos yra svarbiau nei kiek didesnė paslaugų kaina, degudegu.lt komanda rekomenduoja rinktis optinio kabelio vedimą į butą.
Dauguma interneto naudotojų susikuria Wi-Fi zonas, kurios leidžia belaidžiu internetu namuose naudotis nevaržomai. Tai suteikia galimybę naudoti net 10 įrenginių vienu metu, prisijungti galima apie 15 metrų spinduliu, o namuose nereikia tiesti naujų kabelių kiekvienam įrenginiui. Nepaisant visų šių privalumų, Wi-Fi įrangos naudojimas daugiabučiuose namuose dažnai tampa didžiausią kliūtimi išnaudoti visą gaunamą interneto greitaveiką. Tai nutinka dėl labai paprastos priežasties – Wi-Fi zona siekia net 15 metrų, todėl Jūsų ir Jūsų kaimynų naudojami maršrutizatorių dažniai pradeda kirstis tarpusavyje.

Internetas daugiabučiuose

Kaip pagreitinti internetą namuose?

Interneto greitis

Dauguma Wi-Fi įrenginių veikia 2,4 GHz ruože, kuris padalintas į 14 kanalų, iš kurių naudojami 13. Dauguma šių kanalų persidengia tarpusavyje, todėl kaimyninių maršrutizatorių skleidžiami signalai pradeda kirstis. Nepersidengiantys kanalai yra trys: pirmas, šeštas ir vienuoliktas – juos rekomenduojame rinktis. Kaip jau minėjome, daugumos klientų naudojami namų maršrutizatoriai signalo siuntimui-priėmimui naudoja 2,4 GHz dažnio ruožą. Jeigu norite, kad Jūsų maršrutizatoriaus signalas nesikirstų su kaimyniniais dažniais, įsigykite naują įrenginį, kuris veiktų 5 GHz dažnių ruože. Rekomenduojame maršrutizatorius su 802.11ac standartu, kurie veikia 5 GHz dažnių ruože, bei turi didesnį Wi-Fi pralaidumą. Jų kainos prasideda nuo 25 eurų ir gali siekti net kelis šimtus eurų, priklausomai nuo papildomų maršrutizatoriaus funkcionalumų.
Dauguma interneto tiekėjų suteikia galimybę išsinuomoti namų tinklo maršrutizatorių. Jų kainos, priklausomai nuo tiekėjo, šiuo metu svyruoja nuo 1 eur/mėn iki 2,5 eur/mėn. Rekomenduojame šią paslaugą klientams, kuriems sudėtinga patiems prijungti įrangą prie tinklo ar keisti jos nustatymus, nes interneto pajungimo metu iš savo tiekėjo gausite pilnai paruoštą įrenginį, kurio priežiūra ir atnaujinimo darbais toliau rūpinsis būtent interneto paslaugų tiekėjas. Įvykus maršrutizatoriaus gedimui ne dėl kliento kaltės, įranga bus pakeista į naują arba suremontuota.

Sąskaitų už internetą ir televiziją pateikimas ir apmokėjimas

Sąskaitos už interneto ir televizijos paslaugas pateikiamos klientams kiekvieną mėnesį. Sąskaitų pateikimo ir atsiskaitymo būdai, atsiskaitymo terminai ir kiti niuansai priklauso nuo kiekvieno iš interneto tiekėjų vidinių taisyklių. Vieni pateikia sąskaitas už praėjusį laikotarpį, kiti už einamąjį, vieni siunčia sąskaitas į namus, kai kiti tuo tarpu tik el. paštu. Šiame straipsnyje trumpai aprašysime pagrindinių interneto ir televizijos tiekėjų sąskaitų pateikimo ir apmokėjimo taisykles. Jūsų pastabos visada yra laukiamos.

Cgates

Cgates savo interneto ir televizijos klientams sąskaitas pateikia už einamąjį mėnesį, iki 15 mėnesio dienos. Pateikta sąskaita turi būti apmokėta iki 25 mėnesio dienos. Vėluojant apmokėti sąskaitas gali būti priskirti delspinigiai arba skolos administravimo mokesčiai. Sąskaitos pateikiamos nemokamai el. paštu arba gali būti siunčiamos paštu tiesiai į kliento namus, bet tokios paslaugos kaina 1 eur/mėn. Elektroninę sąskaitą galima apmokėti internetu, o popierines sąskaitas perlo terminale, Maximos kasoje, Narvesen arba pašte.

Skynet

Sąskaitos už Skynet interneto ir televizijos paslaugas privatiems klientams siunčiamos 10-15 mėnesio dienomis. Sąskaita yra suformuota už praėjusį mėnesį kai buvo naudojamasi paslaugomis. Apmokėti reikia iki mėnesio pabaigos – ši informacija nurodyta sąskaitoje. Sąskaitą klientas gauna nurodytu el. paštu, o jeigu sutartyje yra nurodęs, kad nori gauti mokamą sąskaitą, tuomet popierinė sąskaita siunčiama kliento adresu. Sąskaitų apmokėjimo būdai:
1. Naudojantis savitarnos sistema „Mano.skynet“.
2. Klientų aptarnavimo skyriuose.
3. Internetu pervedant pinigus į vieną iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ bankinių sąskaitų – nurodyta sąsiatoje.
4. Elektronine sąskaita (SEB, DNB ir „Swedbank“ bankuose). Taip pat yra galimybė sudaryti tiesioginio debeto sutartį. Klientas kreipiasi į savo naudojamą banką, pateikia su Skynet pasirašytą sutartį, o mėnesio mokesčiai po sąskaitos pateikimo nuskaičiuojami automatiškai.

Init

Init sąskaitas už interneto ir televizijos paslaugas siunčia el. paštu ~ 10 mėnesio dieną (+- kelios dienos), popierinės sąskaitos kurjerių turi būti išnešiojamos iki 25 mėnesio dienos. Apmokėti reikia iki paskutinės mėnesio dienos. Tačiau net ir neapmokėjus vieno mėnesio įmokos, klientui jokios sankcijos netaikomos, tiesiog jis kitą mėnesį gauną dvigubo mokėjimo dydžio sąskaitą. Klientui neapmokėjus už du ir daugiau mėnesių, jis jau gauna įspėjimą susimokėti. Galimi visi įmanomi apmokėjimo būdai - įmoka pavedimu, banke, grynais kasoje, pašte, maximos kasoje, perlo terminale, spaudos kioske, paypost, kredito unijose. Klientas visada gali sudaryti automatinę arba neautomatinę e.sąskaitą banke, kai mūsų sąskaitos duomenys pateikiami į kliento elektroninę bankininkystę, kur jis gali pasirinkti apmokėti pats (neautomatinė e.sąskaita) arba nustatyti datą, kada pinigai automatiškai bus nuskaitomi (automatinė e.sąskaita).

Mezon

Už Mezon paslaugas sąskaitos klientams išrašomos kartą per mėnesį – paskutinės mėnesio dienos data. Sąskaita išrašoma už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas. Savitarnos svetainėje jos pateikiamos prieš 10-ta einamojo mėnesio dieną, iki 15 dienos vyksta sąskaitų koregavimai. Sąskaitos turi būti apmokamos per vieną mėnesį nuo ataskaitinio laikotarpio pabaigos ( Pvz. už kovo mėnesio paslaugas reikia sumokėti iki balandžio mėn. paskutinės dienos ). Savitarnos svetainėje sąskaitos pateikiamos nemokamai, o paprastu paštu siunčiama už 0,87 €/mėn. Apmokėjimo būdai:
Mezon savitarnos svetainėje SEB, Swedbank, DanskeBank, DNB, Nordea, Šiaulių banko internetinės bankininkystės klientai sąskaitas gali apmokėti savitarnos svetainėje MEZON pasirinkę savo banko logotipą arba per savo banko internetinę bankininkystę. Apmokėjimo formos laukuose reikia nurodyti įmokos kodą 2528 ir sumą. Gavėjo kodas – 120505210. Gavėjo pavadinimas - AB Lietuvos radijo ir televizijos centras. Taip pat sąskaitas galima apmokėti grynaisiais pinigais AB „Lietuvos paštas“ skyriuose, kioskuose „Lietuvos spauda“, parduotuvėse MAXIMA, loterijos „Perlas“ terminaluose, mažmeninės prekybos centruose "R-Kiosk". Atsiskaitant už paslaugas, būtina pateikti apmokėjimo kvitą su brūkšniniu kodu. „Lietuvos pašto" skyriuose, mokant už paslaugas, būtina pateikti apmokėjimo kvitą su brūkšniniu kodu arba užpildyti banko kvitą. Įmokos kodas visuose bankuose ir kitose atsiskaitymo vietose – 2528. SEPA nuskaitymai vyksta maždaug per 2 dienas po e.sąskaitų įkėlimo. E.sąskaitos įkeliamos iki 10 mėnesio dienos.Tai galios tik trims bankams – DNB, SEB ir Swedbank.

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Nemokama konsultacija

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330