Internetas Vilniuje

Vilniaus interneto tiekėjų pasiūlymai vienoje vietoje

Įveskite savo
adresą
Gausite visus
pasiūlymus
Užsakysite paslaugas
nemokamai

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo. Sistemos naudojimo taisyklės

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Interneto tiekėjai Vilniuje

Vilnius – daugiausiai interneto tiekėjų ir plačiausią interneto paslaugų spektrą turintis Lietuvos miestas. Interneto tinklai, išsidėstę visoje sostinės teritorijoje, vartotojams suteikia galimybę pasirinkti iš trijų interneto rūšių: šviesolaidinio, plačiajuosčio ir mobilaus. Interneto greitis priklauso nuo pasirinktos interneto rūšies. Vidutinis interneto greitis Vilniuje siekia apie 70 megabitų per sekundę (Mbps), tačiau interneto paslaugų tiekėjai Vilniuje jau gali pasiūlyti net iki 1 Gigabito per sekundę (Gbps) spartos internetą.

Šviesolaidinis internetas Vilniuje

Turbūt svarbiausia šviesolaidinio interneto specifikacija yra jo greitis. Šviesolaidinio interneto sparta Vilniuje šiuo metu siekia net 1 Gbps. Tai reiškia, jog šviesolaidinis internetas pasiekia net iki šimto kartų didesnį greitį už plačiajuostį internetą. Šviesolaidinis internetas suteikia galimybę atsisiųsti didelius duomenų kiekius, žiūrėti aukštos kokybės vaizdo įrašus, klausytis muzikos ar žaisti žaidimus online. Tai yra interneto rūšis patenkinanti visų vartotojų poreikius. Vilniuje šviesolaidinio interneto tinklas apima beveik visus daugiabučius namus ir sparčiai plečiasi į privačių namų zonas, ko gero ateityje visiškai pakeis plačiajuostį internetą. 1 Gbps greitaveikos planus klientams gali pasiūlyti Telia, teikianti interneto paslaugas visoje Lietuvoje ir Skynet, kurie savo paslaugas siūlo tik Vilniaus interneto vartotojams. Šviesolaidinio interneto planus Vilniuje taip pat siūlo Cgates ir Init, o jų maksimalios greitaveikos atitinkamai siekia 600 Mbps ir 300 Mbps.

Privalumai: Interneto greitis ir kokybė.

Internetas Vilniuje

Nemokama konsultacija

Norite pasikonsultuoti dėl galimo paslaugų užsakymo, įvedimo arba funkcionalumo? Visą informaciją galite gauti telefonu pasikalbėję su mūsų specialistais.

8 (600) 06330

Plačiajuostis internetas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Plačiajuosčio interneto maksimali sparta gali būti tik 20 Mbps, todėl šios rūšies internetas nusileidžia mobiliajam ir šviesolaidiniui internetui. Žinoma, plačiajuosčio interneto spartos pakanka tiek darbui, tiek laisvalaikiui, tačiau gali sukelti nepatogumų žmonėms, kurie nori dalintis didesnio dydžio failais, žaisti žaidimus internete, žiūrėti filmus ar krepšinio varžybas online ir t.t. Vilniuje plačiajuostis internetas dažniausiai naudojamas privačiuose namuose ir priemiestyje. Plačiajuosčio interneto greitį galima padidinti kartu naudojant mobilų 4G internetą ir apjungiant šias dvi technologijas į vieną. Tokiu atveju abiejų interneto prieigų suteikiama greitaveika sumuojama į vieną, o tai suteikia galimybę kartu naudoji internetinę televiziją (IPTV) ir daug greičiau atlikti visus kasdienius darbus. Tokią internetą Vilniuje savo klientams gali pasiūlyti Telia, nes tai yra vienintelė telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje, kuri gali teikti mobilaus ir fiksuoto interneto paslaugas iš vienų rankų.

Privalumai: Išplėtota tinklų infrastruktūra.

Interneto kaina Vilniuje

Mobilusis internetas Vilniuje ir priemiesčiuose

Vilniuje mobilaus interneto paslaugas teikia visi Lietuvoje veikiantys mobilaus interneto tiekėjai. Mezon savo klientams siūlo skirtingos interneto greitaveikos planus, priklausomai nuo jų gyvenamosios vietos ir naudojimo įpročių. Didžiausio plano greitis siekia iki 30 Mb/s. Klientai renkasi Mezon interneto paslaugas dėl neriboto duomenų kiekio – galima siųsti neribotą duomenų kiekį bei neribotai naršyti internete. Paslaugų paketai yra suskirstyti pagal gyvenamąją vietą. Jeigu Jūs gyvenate mieste, tai galite rinktis iš nešiojamo ir namų modemo. Namų modemas pasižymi kaip patikimas įrenginys mobilaus interneto signalui priimti, o nešiojamą modemą dažniausiai renkasi jaunoji karta, kuri daug laiko praleidžia ne namuose, o mieste. Jei esate įsikūrę užmiestyje, planai ir jų kainos šiek tiek skiriasi: galima rinktis planus tik nuo 3 Mb/s iki 10 Mb/s. Deja, taip pat Jūs negalėsite džiaugtis tokiu pat interneto greičiu kaip gyvenant mieste.

Privalumai: Nešiojamas, Prieinamas visoje Lietuvoje.

Mobilaus ryšio operatoriai, tokie kaip „Telia“, „Bitė“, „Tele2“, taip pat siūlo mobilaus interneto paslaugas Vilniaus gyventojams. „Telia“ interneto planai skirti naudotis namuose, bet yra galimybė įsigyti įrangą, su kuria galėsite keliauti po visą Lietuvą. Šio interneto greitis nesiskiria ir siekia iki 120 Mbps. Namų internetu vienu metu gali naudotis keli nautotojai su skirtingais įrenginiais, o naudojant internetą kompiuteryje tik vienas. Telia kaip ir Mezon siūlo namų interneto neribotus planus, bet norintiems mokėti pigiau leidžiama rinktis planus su paskirtu duomenų kiekiu. Vertėtų žinoti, kad išnaudojus užsisakytų gigabitų kiekį, papildomai galima užsisakyti daugiau duomenų. Jeigu išnaudotas visas duomenų kiekis ir neužsakoma papildomai, interneto ryšys nedingsta, bet greitaveika yra gerokai apribojama.

Interneto Vilniuje kainos

Internetinių paslaugų kainos Vilniuje priklauso nuo papildomų įrenginių ar funkcijų, kurias vartotojas gauna rinkdamasis planą. Plačiajuosčio interneto paslaugos dažnai yra siūlomos su telefono ryšiu arba televizija. Šviesolaidinio interneto kainos priklauso nuo jo greitaveikos bei papildomai teikiamų paslaugų. Kainos ženkliai keičiasi, kai kartu yra pasirenkamos ir kitos paslaugos: televizija, telefono ryšys, modemas, interneto apsauga, laiko kontrolė, vieta "debesyje" ir panašiai. Mobiliojo ryšio kainos priklauso nuo išnaudojamo duomenų kiekio bei pasirinktos spartos. Kuo daugiau gigabaitų turi užsakomas planas ir kuo spartesnis internetas, tuo jo kaina didesnė.

Interneto tiekėjai Vilniuje Mažiausio interneto plano kaina Didžiausio interneto plano kaina
Telia 9,90 Eur/mėn. 19,90 Eur/mėn.
Cgates 8,99 Eur/mėn. 18,99 Eur/mėn.
Skynet 8,79 Eur/mėn. 18,79 Eur/mėn.
Init 8,50 Eur/mėn. 19,50 Eur/mėn.
Mezon 6,90 Eur/mėn. 17,90 Eur/mėn.
Duomenų greitkelis 5,99 Eur/mėn. 13,99 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2017-04 galiojusias akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330