Internetas Vilniuje

Koks interneto planas geriausias mano namams? Palyginkite interneto planus Vilniuje.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo. Sistemos naudojimo taisyklės

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Šviesolaidinis internetas namams Vilniuje

Interneto tiekėjai Vilniuje

Vilnius – daugiausiai interneto tiekėjų ir plačiausią interneto paslaugų spektrą turintis Lietuvos miestas. Interneto tinklai, išsidėstę visoje sostinės teritorijoje, vartotojams suteikia galimybę pasirinkti iš trijų interneto rūšių: šviesolaidinio, plačiajuosčio ir mobilaus. Internetas Vilniuje pasižymi ytin didele sparta. Greitis priklauso nuo pasirinktos interneto rūšies. Vidutinis interneto greitis sostinėje siekia apie 70 megabitų per sekundę (Mbps), tačiau interneto paslaugų tiekėjai Vilniuje jau gali pasiūlyti net iki 1 Gigabito per sekundę (Gbps) spartos internetą. Šiame mieste daug miegamųjų rajonų su daugiabučiais namais, todėl šviesolaidinio interneto tinklai išplėtoti labai gerai. Dauguma miesto gyventojų naudoja būtent optinį internetą. Internetą skirtinguose miesto mikrorajonuose tiekia daugiau nei 20 įmonių, todėl pasirinkimas tikrai didelis. Populiariausi interneto tiekėjai Vilniuje: Telia, Cgates, Init, Skynet.

Šviesolaidinis internetas Vilniuje

Turbūt svarbiausia šviesolaidinio interneto specifikacija yra jo greitis. Internetas Vilniuje kokybe ir greitaveika nenusileidžia didžiausiems pasaulio miestams. Šiuo metu ji siekia net 1 Gbps. Tai reiškia, jog šviesolaidinis internetas pasiekia net iki šimto kartų didesnį greitį už plačiajuostį internetą. Šviesolaidinis internetas suteikia galimybę:

 • greitai atsisiųsti didelius duomenų kiekius - 1 Gb failą atsiųsite per mačiau nei minutę
 • žiūrėti aukštos kokybės vaizdo įrašus - net 4K raiška
 • klausytis muzikos internetu
 • žaisti žaidimus su bendraminčiais iš kitos pasaulio pusės
 • naršyti socialiniuose tinkluose be jokių užstrigimų

Tai yra interneto rūšis patenkinanti daugumos vartotojų poreikius. Didmiestyje šviesolaidinio interneto tinklas apima beveik visus daugiabučius namus ir sparčiai plečiasi į privačių namų zonas. Ko gero ateityje visiškai pakeis plačiajuostį internetą. 1 Gbps greitaveikos planus klientams gali pasiūlyti Telia, teikianti interneto paslaugas visoje Lietuvoje ir Skynet. Skynet savo paslaugas siūlo tik Vilniaus miesto interneto vartotojams. Šviesolaidinio interneto planus Vilniuje taip pat siūlo Cgates ir Init, o jų maksimalios greitaveikos atitinkamai siekia 600 Mbps ir 300 Mbps.

Internetas Vilniuje

Kuriuose miesto mikrorajonuose teikiamas šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidinis internetas Vilniuje teikiamas Senamiestyje, Žirmūnuose, Karoliniškėse, Naujamiestyje, Šnipiškėse, Jaruzalėje, Vilkpėdėje, Naujininkuose, Šeškinėje, Perkūnkiemyje, Lazdynuose, Fabijoniškėse, Verkiuose, Antakalnyje, Žvėryne, Paneriuose, Naujojoje Vilnioje, Visoriuose, Justiniškėse, Baltupiuose, Pašilaičiuose, Viršuliškėse, Pilaitėje, Saulėtekyje, Grigiškėse, Pagiriuose.
Kituose miesto mikrorajonuose paslaugos gali būti teikiamos tik po papildomo techninių galimybių tyrimo.

Koks internetas Vilniuje geriausias? Nemokama konsultacija

Ieškote geriausio ir pigiausio interneto Vilniuje? Nemokamai pasikonsultuokite dėl galimo paslaugų užsakymo ir įvedimo! Visą informaciją apie skirtingus planus gausite telefonu pasikalbėję su mūsų specialistais. Mūsų telefono linija be padidinto tarifo.

8 (600) 06330

Interneto užsakymas

Mobilusis internetas Vilniuje

Vilniuje mobilaus interneto paslaugas teikia visi Lietuvoje veikiantys mobilaus interneto tiekėjai. Mezon savo klientams siūlo skirtingos interneto greitaveikos planus, priklausomai nuo jų gyvenamosios vietos ir naudojimo įpročių. Didžiausio plano greitis siekia iki 30 Mb/s.

Mobilusis Mezon internetas

Klientai renkasi Mezon interneto paslaugas dėl neriboto duomenų kiekio – galima siųsti neribotą duomenų kiekį bei neribotai naršyti internete. Paslaugų paketai yra suskirstyti pagal gyvenamąją vietą. Jeigu Jūs gyvenate mieste, tai galite rinktis iš nešiojamo ir namų modemo. Namų modemas pasižymi kaip patikimas įrenginys mobilaus interneto signalui priimti, o nešiojamą modemą dažniausiai renkasi jaunoji karta, kuri daug laiko praleidžia ne namuose, o mieste. Jei esate įsikūrę užmiestyje, planai ir jų kainos šiek tiek skiriasi: galima rinktis planus tik nuo 3 Mb/s iki 10 Mb/s. Deja, taip pat Jūs negalėsite džiaugtis tokiu pat interneto greičiu kaip gyvenant mieste.

Privalumai: Nešiojamas, Prieinamas visoje Lietuvoje.

Mobiliojo ryšio operatorių - Tele2, Bitė ir Telia internetas

Mobilaus ryšio operatoriai, tokie kaip „Telia“, „Bitė“, „Tele2“, taip pat siūlo mobilaus interneto paslaugas Vilniaus gyventojams. Telia interneto planai skirti naudotis namuose, bet yra galimybė įsigyti įrangą, su kuria galėsite keliauti po visą Lietuvą. Šio interneto greitis nesiskiria ir siekia iki 120 Mbps. Namų internetu vienu metu gali naudotis keli nautotojai su skirtingais įrenginiais, o naudojant internetą kompiuteryje tik vienas. Telia kaip ir Mezon siūlo namų interneto neribotus planus, bet norintiems mokėti pigiau leidžiama rinktis planus su paskirtu duomenų kiekiu. Vertėtų žinoti, kad išnaudojus užsisakytų gigabitų kiekį, papildomai galima užsisakyti daugiau duomenų. Jeigu išnaudotas visas duomenų kiekis ir neužsakoma papildomai, interneto ryšys nedingsta, bet greitaveika yra gerokai apribojama. Mobiliojo ryšio kainos priklauso nuo išnaudojamo duomenų kiekio bei pasirinktos spartos. Kuo daugiau gigabaitų turi užsakomas planas ir kuo spartesnis internetas, tuo jo kaina didesnė. Internetas Vilniuje tapo neatskiriama miesto dalimi. Dauguma viešųjų įstaigų, maitinimo ir pramogų vietų siūlo savo klientams nemokamą interneto prieigą.

4G internetas Vilniuje

Pigiausias internetas Vilniuje

Pigių planų paieškas dažnas pradeda būtent su šiuo klausimu "koks pigiausias internetas Vilniuje?". Pasidomėjus plačiau kyla ir daugiau klausimų. "koks internetas geriausias Vilniuje?", "kokias paslaugas gausiu papildomai?", "kokie bus mano įsipareigojimai". Tam, kad būtų lengviau rasti tinkamos kainos planą, būtina suprasti nuo ko priklauso interneto kainos.

Nuo ko priklauso interneto kainos?

Internetinių planų kainos Vilniuje priklauso nuo:

 • pasirinktos interneto technologijos
 • gyvenamojo rajono
 • gyvenamojo namo tipo
 • tiekėjų skaičiaus daugiabutyje
 • papildomų įrenginių ar funkcijų, kurias vartotojas gauna rinkdamasis planą
 • pasirinktos greitaveikos
 • sutarties laikotarpio

Pigiausio interneto kaina skirtinguose Vilniaus namuose gali skirtis įvertinant visus išvardintus kriterijus. Interneto paslaugos dažnai yra siūlomos kartu su telefono ryšiu arba televizija. Taip pat kainos ženkliai keičiasi, kai kartu yra pasirenkamos ir kitos paslaugos:

 • išmanioji televizija
 • telefono ryšys
 • modemo nuoma
 • interneto apsauga - antivirusinė programa
 • laiko kontrolė
 • vieta "debesyje"
 • ir panašiai

Vilniaus gyventojai dažniausiai renkasi vidutinės ir šiek tiek didesnės kainos planus. Papildomos paslaugos suteikia jiems daug vertės. Pati populiariausia - modemo nuoma. Pasak vilniečių nupirktą įranga greitai praranda vertę, nes technologijos labai greitai keičiasi. Įrangos nuoma tapma patraukliu sprendimu, nes įrenginį galima greitai atsinaujinti. Ne tokios pigios, bet labai populiarios interneto ir televizijos sutartys be terminuotų įsipareigojimų. Greitai kintančiame pasaulyje negali žinoti ar užsakomos paslaugos bus reikalintos 24 mėnesius.

Kiek kainuoja internetas Vilniuje?

Atrinkome pigiausius interneto planaus tam, kad Jums pasirikti būtų lengviau. Kainos nurodytos be papildomų paslaugų. Dauguma jų su ilgalaikiais įsipareigojimais.

Interneto tiekėjai Vilniuje Pigiausio interneto plano kaina Brangiausio interneto plano kaina
Telia 9,90 Eur/mėn. 19,90 Eur/mėn.
Cgates 9,50 Eur/mėn. 19,00 Eur/mėn.
Skynet 8,79 Eur/mėn. 18,79 Eur/mėn.
Init 8,50 Eur/mėn. 19,50 Eur/mėn.
Mezon 6,90 Eur/mėn. 17,90 Eur/mėn.
Fastlink 5,90 Eur/mėn. 15,90 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2017-11 galiojusias akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330