Telia internetas

Gaukite geriausius Telia interneto pasiūlymus

Įveskite savo
adresą
Gausite visus
pasiūlymus
Užsakysite paslaugas
nemokamai

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo. Sistemos naudojimo taisyklės

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Informacija apie Telia interneto paslaugų pranašumus

Telia interneto paslaugas teikia beveik visoje Lietuvoje. Daugiabučių namų gyventojams internetas dažniausiai teikiamas optiniais kabeliais. Tai garantuoja patikimą bei spartų, iki 600 Mbps, interneto ryšį. Taip pat leidžia naudoti internetinio protokolo televizija, kurioje gausu papildomų paslaugų, tokių kaip "Video nuoma", "Laidų įrašymas" ir pan. Telia klientams suteikiama galimybė naudoti legalią antivirusinę įrangą, išsisaugoti atsargines dokumentų kopijas bei naudotis belaidžiu internetu mieste.

Priemiesčių ir kaimiškų vietovių gyventojai turi galimybę prisijungti prie interneto tinklo panaudojant telefono linijas, kurios yra likusios daugumoje privačių namų. Šis prisijungimo būdas negali užtikrinti tokio didelio greičio kaip šviesolaidinis internetas, bet pasiekia iki 12 Mbps duomenų perdavimo spartą, kurios pakanka atlikti kasdienėms operacijoms internete, žiūrėti filmus gyvai bei bendrauti Skype.

Norintiems naudotis belaidžiu internetu namuose prireiks papildomos įrangos - namų tinklo maršrutizatoriaus. Šią įrangą galima išsinuototi iš Teo neribotam laikotarpiui. Ji bus prižiūrima specialistų, nuolat atnaujinama programinė įranga, o sugedus pakeista į naują. Nuomojant įrangą iš Telia smulkius gedimus pavyksta pašalingi telefonu, kai inžinierius prisijungia prie nuomojamos įrangos.

1 Gbps greitaveika
Iki 1 Gbps
greitaveika
Aptarnavimas 24/7
Klientų aptarnavimas
visą parą
nuo 9,90
Kainos
nuo €9,90
600 Tūkst. klientų
Daugiau kaip
600 tūkst. klientų

Papildomos Telia paslaugos

Telia Interneto Apsauga

Telia "Interneto apsauga" - tai paslauga sauganti kliento naudojamus įrenginius nuo virusų, nepageidaujamų elektroninių laiškų bei netinkamo interneto turinio. Su tam tikrais interneto planais ši paslauga yra aktyvuojama nemokamai ir gali būti naudojama net trijuose įrenginiuose vienu metu.

Telia Failų saugykla

Telia "Failų saugykla" - tai paslauga leidžianti saugiai laikyti atsargines dokumentų kopijas, nuotraukas ir kitus Jums svarbius failus. Suteikiama duomenų talpa iki 300 GB. Visą saugomą informaciją pasieksite visur kur yra interneto ryšys. Naudojant šią paslaugą Jums neteks baimintis, kad duomenys gali būti prarasti sugedus kompiuteriui ar kietajam diskui.

Telia WiFi

Telia "Wi-Fi" - nemokamas ir neribotas internetas mieste. Ši paslauga puikiai tinka žmonėms, kurie daug laiko praleidžia ne namuose, o viešose miesto erdvėse. Visoje Lietuvoje yra net 3000 vietų, kuriose galite nemokamai naršyti internete net 10 Mbps greičiu. Su vienu prisijungimo kodu galima naudoti net 3 skirtingus įrenginius: nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir išmanųjį telefoną.

Telia Laiko Kontrole

Telia "Laiko kontrolė" - suteikia galimybę valdyti interneto srautus namuose. Galite savo nuožiūra pasirinkti laiką kada namuose internetas turi veikti, o kada yra laikas kitoms veikloms.