Cgates internetas

Gaukite visus Cgates ir kitus mūsų pasiūlymus. Planai nuo 7 Eur/mėn.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330
Cgates logotipas

Naujų paslaugų užsakymas:

+370 (600) 06330

Gedimai:

8 521 50000

Informacija apie Cgates internetą

Cgates - tai antras pagal dydį interneto ir televizijos teikėjas Lietuvoje. Savo klientams Cgates siūlo platų interneto paslaugų pasirinkimą. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose Cgates klientai gali naudotis šviesolaidiniu, iki 600 Mbps, spartos internetu, į kurio plėtrą tiekėjas investuoja pastaruosius 4 metus. Tokia greitaveika jau teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir t.t. 2016 metais atliktos apklausos duomenys rodo, kad šviesolaidiniu Cgates internetu yra patenkinti 8 iš 10 naujų vartotojų. Prijungiant tik interneto paslaugas planams yra taikomas 3 eur/mėn. tinklo palaikymo mokestis. Šios lėšos yra skiriamos tinklo priežiūrai ir atnaujinimo darbams. Ten kur nėra galimybės prijungti šviesolaidinio interneto Cgates paslaugas teikia kabelinės televizijos laidais. Šia technologija prijungiami klientai gali naudotis iki 10 Mbps interneto sparta. Tai yra stabili greitaveika, kurios pakanka kasdieniam darbui internete atlikti, galima žiūrėti filmus gyvai internetu ar bendrauti Skype su artimaisiais.

Užmiesčių gyventojams Cgates siūlo prisijungti interneto paslaugas belaidžiu ryšiu. Maksimali greitaveika, kurią galima pasiekti - 20 Mbps. Tokių planų kainos yra didesnės nei šviesolaidiniu ar kabelinės televizijos tinklu teikiamo interneto, bet pigesnės nei mobilaus interneto. Šiuo internetu gali naudotis Kauno, Vilniaus, Trakų, Marijampolės, Vilkaviškio miestų ir rajonų gyventojai.

600 Mbps greitaveika
Iki 600 Mbps
greitaveika
Darbo laikas
Klientų aptarnavimas
nuo 7:00 iki 22:00
nuo 5,90
Kainos
nuo €5,99
80 Tūkst. klientų
Daugiau kaip
80 tūkst. klientų
Cgates internetas

Papildomos Cgates paslaugos

Belaidis internetas Cgates

Cgates belaidis internetas mieste - klientams suteikiama galimybė nemokamai naršyti Vilniuje, Kaune, Alytuje ir Marijampolėje esančiose viešose miesto erdvėse. Galima prisijungti su nešiojamu kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju telefonu. Įrenginių skaičius nėra ribojamas. Interneto veikimo sparta nuo 2 Mbps.

Trumpalaikės sutartys

Trumpalaikės sutartys - Cgates yra vienas iš nedaugėlio interneto teikėjų, su kuriuo galima sudaryti trumpalaikę, nuo 6 mėnesių, paslaugų teikimo sutartį ir aktyvacijos kaina bus tokia pati kaip sudarant 24 mėnesių sutartį.

WiFi namuose

Cgates Wi-Fi namuose - tai galimybė namuose sukurti belaidžio ryšio erdvę, kurioje bus galima naudoti net iki 10 įrenginiu vienu metu be jokių laidų. Įrangą šio tinklo kūrimui galima išsinuomoti ir ji bus nuolat prižiūrima Cgates specialistų.

Įveskite adresą

ištrinti