Cgates internetas ir televizija

Gaukite visus Cgates ir kitus mūsų pasiūlymus. Planai nuo 11 Eur/mėn.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330
Cgates logotipas

Naujų paslaugų užsakymas:

+370 (600) 06330

Gedimai:

8 521 50000

Informacija apie Cgates internetą ir televiziją

Cgates savo klientams, kurie naudoja internetą ir televiziją kartu siūlo didžiulę pasirinkimo laisvę. Klientas pats gali suformuoti norimas paslaugas į rinkinį pagal savo poreikius ir už paslaugas mokėti mažiau. Interneto greitaveiką galima rinktis nuo 50 Mbps iki 600 Mbps, tad pasirinkti iš ko ras ir žingeidus senjoras ir aukštos kokybės vaizdo medžiagą žiūrintis kinomanas.

Televizijos programų paketų pasirinkimas taip pat platus, net 4 variantai pagal tai kokius kanalus žiūrite. Net 80 kanalų, įskaitant VIASAT SPORTO ir VIASAT KINO kanalus tinka tiems, kurie domisi skirtingomis sritimis, mėgsta žiūrėti naujausius pasaulio filmus bei sekti svarbiausias tiesiogines sporto transliacijas. Vidutinio dydžio kanalų paketus dažniausia renkasi klientai, kuriems aktualu pasaulio naujienos, dokumentika ir kanalai vaikams. Minimalų 20 - ties kanalų rinkinį renkasi klientai, kurie žiūri tik lietuviškus kanalus. Taip pat klientai turi galimybę pasijungti namų telefono paslaugą ir rinktis pokalbiu planus su nemokamomis minutėmis.

15 d. laidų įrašymas
15 d. televizijos
įrašymo laikas
Darbo laikas
Klientų aptarnavimas
nuo 7:00 iki 22:00
nuo 10,98
Kainos
nuo €10,98
Cgates internetas

Papildomos Cgates paslaugos

Belaidis internetas Cgates

Cgates belaidis internetas mieste - klientams suteikiama galimybė nemokamai naršyti Vilniuje, Kaune, Alytuje ir Marijampolėje esančiose viešose miesto erdvėse. Galima prisijungti su nešiojamu kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju telefonu. Įrenginių skaičius nėra ribojamas. Interneto veikimo sparta nuo 2 Mbps.

Trumpalaikės sutartys

Trumpalaikės sutartys - Cgates yra vienas iš nedaugėlio interneto teikėjų, su kuriuo galima sudaryti trumpalaikę, nuo 6 mėnesių, paslaugų teikimo sutartį ir aktyvacijos kaina bus tokia pati kaip sudarant 24 mėnesių sutartį.

WiFi namuose

Cgates Wi-Fi namuose - tai galimybė namuose sukurti belaidžio ryšio erdvę, kurioje bus galima naudoti net iki 10 įrenginiu vienu metu be jokių laidų. Įrangą šio tinklo kūrimui galima išsinuomoti ir ji bus nuolat prižiūrima Cgates specialistų.

Videoteka

Cgates "Videoteka" - tai daugiau nei 3000 vaizdo įrašų visai šeimai. Kino filmai, serialai bei dokumentika yra ranka pasiekiami, jų nereikia atsisiųsti, galima žiūrėti iškart. Įrašus galima valdyti prasukant pirmyn ar žiūrint pakartojimą. Jei mėgstate žiūrėti laidas be reklamų, tai puiki paslauga Jums.

Cgates laiko masina

Cgates "Laiko mašina" - 15 dienų saugomi daugumos transliuojamų kanalų įrašai. Juos galima peržiūrėti Jums patogiu metu, prasukti tam tikras transliacijos vietas arba atsukti laidą ir žiūrėti nuo pradžių jei pavėlavote.

HD kanalai

HD kanalai - sumani.tv naudotojai gali nemokamai mėgautis net 7 HD kanalų raiška. Papildomus 3 HD kanalus galima užsisakyti už papildomą mokestį.

Įveskite adresą

ištrinti