Internetas Alytuje

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

*Telefonas nebus naudojamas reklamos tikslais.
Jis reikalingas pasiūlymams, kurių nerasite internete.

Įveskite adresą ir telefono numerį

UAB "DeguDegu" atsakomybės politika ir duomenų apsauga

+370 (600) 06330
Nemokama konsultacija

Paslaugų užsakymas

Kodėl užsakyti per mus?

Oficialus partneris

Esame oficialūs partneriai su visais interneto ir televizijos teikėjais

Rasime Jums

Randame geriausius sprendimus ir sutvarkome, kad paslaugas įvestų kuo greičiau

Paskambinkite mums

Paskambinkite mums - gausite objektyvią ir profesionalią konsultaciją

Užsakote paslaugas

Viską atliekame nemokamai

Šviesolaidinis internetas Alytuje

Šviesolaidinis internetas Alytuje jau veikia beveik visuose daugiabučiuose namuose. Šeštame pagal dydį Lietuvos mieste, vyrauja du pagrindiniai šviesolaidinio interneto ir televizijos tiekėjai: “Telia” ir “Cgates”. Tai didžiausi mūsų šalies tiekėjai, kurie garantuoja paslaugų kokybę ir užima didžiausią Lietuvos teritorijos dalį. Kadangi šiame mieste yra tik šie du tiekėjai, suprantama, kad tarp jų konkurencija nemaža.


Renkantis tarp šių tiekėjų, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad “ Telia” gali pasiūlyti interneto spartą iki 1000 Mbps, o “Cgates” iki 600 Mbps. Jei aktualu ir televizija, “Telia” siūlo tik išmaniąja televiziją su galimybe atsisukti laidas dviejų savaičių laikotarpyje. Tiekėjo “Cgates” televizijos pasirinkimas yra šiek tiek platesnis: galima rinktis skaitmeninę televiziją arba už papildomą kainą išsinuomoti sumanios televizijos priedėlį, kuris taip pat leis naudotis visomis išmaniosios televizijos funkcijomis.

Interneto užsakymas

Interneto tiekėjai Alytuje

Interneto tiekėjai Alytuje yra pasiskirstę pagal gyvenamuosius rajonus. Optinio interneto tiekėjai dominuoja daugiabučiuose namuose, o mobilus internetas labiau populiarus priemiesčiuose.

Telia internetas Alytuje

“Telia” Alytuje savo paslaugas siūlo didžiojoje dalyje mikrorajonų. Kiekvienas vartotojas turi galimybę rinktis iš trijų planų: 100 Mbps (Bazinis), 300 Mbps (Optimalus plius) ir 1000 Mbps (Premium). Ten, kur nėra techninių galimybių šviesolaidžiui, “Telia” siūlo išsibandyti belaidžio interneto paslaugą, kuri dengia iki 99 % Lietuvos teritorijos. Dar viena iš „Telia“ paslaugų yra plačiajuostis internetas. Šia paslauga klientai gali pasinaudoti tik tokiu atveju, jei namuose yra likusi telefono linija, todėl ji populiariausia tarp privačių namų gyventojų.

Cgates internetas Alytuje

„Cgates“ Alytuje savo šviesolaidžio interneto paslaugas tiekia tik daugiabučiuose. Savo kokybe ir apimtimi nenusileidžiantis tiekėjas taip pat siūlo rinktis iš trijų interneto planų: 100 Mbps, 400 Mbps ir 600 Mbps. Užsisakant interneto paslaugą, tiekėjas siūlo rinktis ir jų televiziją. Tai ypač patrauklu, jei reikalingi, tik lietuviški kanalai.

Mobilaus interneto tiekėjai Alytuje

Alytuje, kaip ir kituose miestuose, vartotojas gali rinktis belaidžio interneto paslaugą. Ją teikia 4 tiekėjai: „Telia“, „Bitė“, „Tele 2“ ir „Mezon“. Šia paslauga naudojasi žmonės, kurie visada su savimi nori turėti interneto ryšį. Paslaugomis pavyks naudotis ne tik namuose, bet ir parke, ar prie ežero. Dažnai belaidžio interneto paslauga naudojasi žmonės, gyvenantys privačių namų kvartaluose, kurie neturi galimybių turėti šviesolaidžio interneto paslaugų. Jei aktualu ir televizija, tai belaidžio interneto tiekėjas „Mezon“ siūlo įsigyti ir jų išmaniąją televiziją. Dar vienas mobilaus interneto privalumas tai, kad kiekvienas tiekėjas duoda šią paslaugą išsibandyti. Taip būsite tikri, kad renkatės geriausią variantą ir nereikės nusivilti įsigijus nekokybišką interneto paslaugą.

Interneto planai Alytuje

Interneto planai Alytuje teikiami už skirtingas kainas, kurios priklauso nuo pasirinto tiekėjo ir plano greitaveikos. Kaip ir minėjome, pas abu interneto tiekėjus vartotojas turi pasirinkimo galimybę: interneto planai prasideda nuo mažiausios greitaveikos, t. y. 100 Mbps iki 1000 Mbps. Šiuo atveju, didžiausią interneto spartą (t. y. iki 1000 Mbps) gali pasiūlyti tik „Telia“ tiekėjas. Tačiau kalbant apie optimaliausio varianto pasirinkimą, „Cgates“ siūlo interneto greitaveiką iki 400 Mbps, o „Telia“ iki 300 Mbps.

Optimaliausias interneto planas

Jei norite spartesnio interneto, tai tokius interneto planus siūlo abu tiekėjai: tiek „Telia“, tiek „Cgates“. Norint palyginti kainas, tai jos beveik identiškos, t. y. teks mokėti apie 14,00 Eur/mėn. Tai šiuo metu populiariausias planas. Verta paminėti, kad užsakant „Telia“ kartu gausite ir papildomas paslaugas: Wi-Fi mieste, duomenų saugyklą, Antivirus programą.

Pigiausias interneto planas

Renkantis pigiausią šviesolaidinio interneto planą, jo kainos svyruoja nuo 9,50 Eur/mėn iki 9,90 Eur/mėn. Interneto greitaveika taip pat mažiausia, t. y. iki 100 Mbps. Tokios spartos vis dar užtenka kasdieniam namų naudojimui.

Sparčiausias interneto planas

Jei Jums aktualu greitis, tai siūlome rinktis ryšio bendrovės „Telios“ pasiūlymą: „Premium“ internetą. Jo sparta net iki 1000 Mpbs. Šio plano mėnesinė kaina yra 19,90 Eur/mėn. „Cgates“ siūlo interneto greitaveiką iki 600 Mbps. Šio plano mėnesinė kaina yra 19 Eur/mėn.

Mobilusis interneto planas

Jei norite visur su savimi turėti interneto ryšį, tai siūlome rinktis mobilųjį internetą. Tai stilingas ir patogus modemas, kuris telpa kišenėje. Su juo laisvai naudositės interneto paslaugomis, o didžiausia suteikiama greitaveika siekia 20 Mbps. Kainos nėra aukštos, sudarant 24 mėn. sutartį jos svyruoja nuo 5,00 Eur/mėn iki 11,00 Eur/mėn. Didžiausias privalumas – neribojami parsisiuntimo duomenys. Tai leis laisvai naršyti internetiniuose tinklalapiuose nevaržant savo poreikių.

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti