Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją Alytuje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas ir televizija Alytuje

Šviesolaidinis internetas Alytuje jau veikia beveik visuose daugiabučiuose namuose. Šeštame pagal dydį Lietuvos mieste pagrindinis šviesolaidinio interneto ir televizijos tiekėjas yra “Telia”. Tai vieni didžiausių mūsų šalies tiekėjų, kurie garantuoja paslaugų kokybę ir užima didžiausią Lietuvos teritorijos dalį. Kadangi šiame mieste yra tik šie trys tiekėjai, suprantama, kad tarp jų konkurencija nemaža.

Renkantis tarp šių tiekėjų, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad “ Telia” gali pasiūlyti interneto spartą iki 1000 Mbps. Jei aktualu ir televizija, “Telia” siūlo tik išmaniąja televiziją su galimybe atsisukti laidas dviejų savaičių laikotarpyje.

Interneto tiekėjai Alytuje

Interneto tiekėjai Alytuje yra pasiskirstę pagal gyvenamuosius rajonus. Optinio interneto tiekėjai dominuoja daugiabučiuose namuose, o mobilus internetas labiau populiarus priemiesčiuose.

Mobilaus interneto tiekėjai Alytuje

Alytuje, kaip ir kituose miestuose, vartotojas gali rinktis belaidžio interneto paslaugą. Ją teikia 4 tiekėjai: „Telia“, „Bitė“ ir „Tele 2“. Šia paslauga naudojasi žmonės, kurie visada su savimi nori turėti interneto ryšį. Paslaugomis pavyks naudotis ne tik namuose, bet ir parke ar prie ežero. Dažnai belaidžio interneto paslauga naudojasi žmonės, gyvenantys privačių namų kvartaluose, kurie neturi galimybių turėti šviesolaidžio interneto paslaugų. Dar vienas mobilaus interneto privalumas tai, kad kiekvienas tiekėjas duoda šią paslaugą išsibandyti. Taip būsite tikri, kad renkatės geriausią variantą ir nereikės nusivilti įsigijus nekokybišką interneto paslaugą.

Interneto planai Alytuje

Interneto planai Alytuje teikiami už skirtingas kainas, kurios priklauso nuo pasirinto tiekėjo ir plano greitaveikos. Kaip ir minėjome, pas visus interneto tiekėjus vartotojas turi pasirinkimo galimybę: interneto planai prasideda nuo mažiausios greitaveikos, t. y. 100 Mbps iki 1000 Mbps. Šiuo atveju, didžiausią interneto spartą (t. y. iki 1000 Mbps) gali pasiūlyti „Telia“. Kalbant apie optimaliausio varianto pasirinkimą siūlome rinktis „Telia“ iki 300 Mbps planą. 

Optimaliausias interneto planas

Jei norite spartesnio interneto, tai tokius interneto planus galite įsigyti „Telia“. Už tokį planą teks mokėti apie 14,00 Eur/mėn. Tai šiuo metu populiariausios spartos planai.

Pigiausias interneto planas

Renkantis pigiausią šviesolaidinio interneto planą, jo kainos svyruoja nuo 9,50 Eur/mėn iki 9,90 Eur/mėn. Interneto greitaveika taip pat mažiausia, t. y. iki 100 Mbps. Tokios spartos vis dar užtenka kasdieniam namų naudojimui.

Mobilusis interneto planas

Jei norite visur su savimi turėti interneto ryšį, tai siūlome rinktis mobilųjį internetą. Tai stilingas ir patogus modemas, kuris telpa kišenėje. Su juo laisvai naudositės interneto paslaugomis, o didžiausia suteikiama greitaveika siekia 30 Mbps. Kainos nėra aukštos, sudarant 24 mėn. sutartį jos svyruoja nuo 7,00 Eur/mėn iki 11,00 Eur/mėn. Didžiausias privalumas – neribojami parsisiuntimo duomenys. Tai leis laisvai naršyti internetiniuose tinklalapiuose nevaržant savo poreikių.

  • Atnaujinta: 2022 m. birželio 29d. 13:36
Gauti pasiūlymus