Internetas Jonavoje

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256) ir UAB “Init” (į/k 132658751) ir UAB "Splius" (į/k 145221538) tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Šviesolaidinis internetas Jonavoje

Šviesolaidinis internetas Jonavoje teikiamas dviejų pagrindinių įmonių - “Telia” ir “Init”. Tarp šių tiekėjų konkurencija yra didelė. Jos skiriasi ne tik ženkliu kainos skirtumu, bet ir paslaugų galimybėmis. Dar vienas skirtumas – įsipareigojimo laikotarpis. Jei nenorite įsipareiti ilgam laikotarpiui, tai “Init” pateikia 4 įsipareigojimo laikotarpius: neterminuota, 6 mėn., 12 mėn. arba 24 mėn. sutartis. Kalbant apie interneto greitaveiką, tai abu tiekėjai siūlo spartą iki 1000 Mbps, o mažiausią interneto planą teikia “Init” tiekėjas – 50 Mbps. Interneto paslaugų tiekėjas “Telia” siūlo kartu naudoti jų išmaniąją televiziją, o pas jų konkurentus galima rinktis tarp skaitmeninės ir išmaniosios televizijos paslaugų.

Interneto tiekėjai ir planai Jonavoje

“Telia” šviesolaidžio interneto paslaugą Jonavoje siūlo daugiabučiuose gyvenantiems vartotojams. Kiekvienas vartotojas turi galimybę rinktis iš standartinių šio tiekėjo planų: 100 Mbps (Bazinis), 300 Mbps (Optimalus plius) ir 1000 Mbps (Premium). Jei domina ir televizijos paslaugos, galima užsisakyti jų išmaniąją televiziją. Rinkinio paslaugų kainos prasideda nuo 19,90 Eur/mėn. Jeigu nėra techninių galimybių šviesolaidžiui, tokiu atveju, “Telia” siūlo 4G belaidžio interneto paslaugą. Tai ypač puiki alternatyva nutolusiems privačių namų gyventojams. Belaidžio interneto kainos svyruoja nuo 7,90 Eur/mėn. iki 19,00 Eur/mėn.


Tiekėjas “Init” Jonavoje šviesolaidį internetą teikia daugiabučių gyventojams. Jų optinis tinklas apsiriboja tankiau apgyvendintais rajonais. Nemaža rinkos dalis, renkasi šį tiekėją dėl mažų ir prieinamų kainų, bei lankstesnio įsipareigojimo laikotarpio. Tai ypač populiaru tarp jaunimo, kuris dažnai keičia gyvenamąją vietą. Paslaugų rinkinio kainos prasideda nuo 10,00 Eur/mėn. Tiekėjas “Init” taip pat sparčiai tobulėja technologijų srityje ir jau gali pasiūlyti savo klientams išmaniąją televiziją.

Interneto planai

Mobilusis internetas Jonavoje

Mobilusis internetas – tai ypač patogus būdas būti pasiekiamam visur, ne tik namuose. Mobilaus interneto paslaugų Jonavoje kainos priklauso nuo pasirinktos interneto greitaveikos. Jei norite sparčiausio interneto, kurio greitaveika bus nuo 20 Mbps iki 150 Mbps, teks mokėti nuo 11,00 Eur/mėn iki 19,00 Eur/mėn.


Tiekėjas „Mezon“ siūlo mažesnes interneto greitaveikas negu gali pasiūlyti mobilaus ryšio paslaugų tiekėjai. Taip pat už priimtiną kainą neriboja parsisiuntimo duomenų. Mobilaus interneto pasiūlymų kainos svyruoja nuo 5,00 Eur/mėn iki 11,00 Eur/mėn. Didžiausia sparta būtų iki 20 Mbps. Ten kur nėra techninių galimybių šviesolaidiniam internetui, tiekėjas „Mezon“ siūlo namų interneto paslaugą su išmaniąja televizija. Kol kas techninės galimybės leidžia pajungti išmaniąją televiziją tik vienam televizoriui. Kainos prasideda nuo 16,00 Eur/mėn už Mini kanalų paketą ir interneto greitaveiką iki 12 Mbps. Su didžiausia interneto greitaveiki iki 25 Mbps ir Optimaliu kanalų paketu mokėsite apie 26,00 Eur/mėn.

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti