Raskite geriausią interneto tiekėją kaime

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas kaime

Nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos visi žmonės nori būti išmanūs. Šiais laikais, kai IT technologijos yra taip plačiai išpuoselėtos – net ir vienkiemių gyventojai gali džiaugtis ne tik palydovinės TV malonumais, tačiau ir naršyti internete laisvai, gretai ir be jokių apribojimų.

Internetas kaime – tikrai nėra naujiena. Jeigu gyvenate toliau nuo miesto ir nesate tikras dėl savo galimybių – siūlome susisiekti su Markestro profesionalais, kurie pasiūlys labiausiai Jūsų poreikius tenkinantį interneto tiekėją bei planą.

Technologijų galimybės

Internetas kaime šiuo metu prieinamas ne tik dėl inovatyvių Lietuvos verslininkų, tačiau ir Europos Sąjungos investicijų, kurios buvo skirtos gerinti kaimo žmonių kompiuterinį raštingumą. Taigi, šiuo metu galima rinktis ne vieną interneto tipą.

Kaime, užmiestyje galimas:

 • Mobilus (belaidis) internetas. Dažniausiai siūlant šio interneto paslaugas taikomi limitai, kurie apriboja, kiek atsisiųsti ir išsiųsti duomenų per mėnesį galite. Tai apsunkina naršymą. Tiesa, kartais tiesiog nėra kitos alternatyvos ir mobilusis internetas yra vienintelė galimybė.
 • Plačiajuostis internetas. Šis internetas pasiekti kaimelių gyventojus gali atvestu telefono laidu, kabelinės televizijos laidu ar palydovu. Internetas – pakankamai greitas: galima ne tik naršyti, tačiau ir žiūrėti filmus online.
 • Šviesolaidis internetas. Šviesolaidis internetas dažniausiai vertinamas dėl greičio, tačiau papildomai pridėsime, kad tai – ypač saugus interneto tinklas, kuris pasirūpins, kad naršymas būtų tikras malonumas. Dažniausiai naršymas neribojimas, tad naudokitės internetu tiek, kiek reikia.

Žinoma, ne visi gali būti  prieinami Jūsų atveju, tad suvedus savo adresą į Markestro užklausą Jums bus pateiktas būtent pagal Jūsų galimybes tinkamas pasiūlymas.

Interneto greitaveika kaime

Netikslinga galvoti, kad kaimelių bei užmiesčių gyventojai turės tenkintis kur kas lėtesniu internetu. Tai priklauso ne tik nuo gyvenamosios vietos, tačiau ir pasirinkto plano. Plačiajuostis internetas nedideliuose miesteliuose gyvenantiems asmenims dažniausiai padeda pasiekti iki 19 Mb/s greitį, hibridinis – net iki 100 Mb/s. Galbūt pats greičiausias šviesolaidis internetas užmiestyje ir nebus pajėgus išvystyti 1 Gb/s greitaveiką, tačiau dažniausiai namų poreikiams puikiai tinka ir lėtesnis.

Duomenų apribojimo galimybės

Kaip ir užsisakant paslaugas miestuose, taip ir kaimuose galite rinktis – ar Jums geriau tinka neribotas internetas, ar tas, kuris riboja konkretų atsisiunčiamų ir išsiunčiamų duomenų kiekį. Deja, daugelyje kaimiškų vietovių internetas yra ribotas, tačiau ne visada. Štai todėl norėdami gauti geriausią pasiūlymą – bendradarbiaukite su Markestro.

Įranga internetui

Siekiant, kad interneto tinklas puikiai veiktų – būtina kokybiška įranga. Šviesolaidiniui bei plačiajuosčiam internetui užtenka tik kabelių, kuriais galima įrangą prijungti ne tik prie vieno kompiuterio, tačiau net kelių naudojantis maršrutizatoriumi ir jos skleidžiamu Wi-Fi ryšiu. Kaimiškose vietovėse, kaip jau minėjome, galima naudotis ir mobiliuoju ryšiu, tačiau tam reikalinga speciali įranga. Dažniausiai ja pasirūpina paslaugos tiekėjai.

Negaiškite savo laiko ir susisiekus su Markestro išsakykite poreikius. Pagal pageidavimus bei galimybes Jums bus pasiūlytas tinkamiausias interneto planas, žinoma, pasirūpinama, kad įvedamas būtų Jums labiausiai tinkamu metu.

 • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus