Internetas Marijampolėje

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256) ir UAB “Init” (į/k 132658751) ir UAB "Splius" (į/k 145221538) tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Šviesolaidinis internetas Marijampolėje

Šviesolaidinis internetas Marijampolėje tiekiamas dviejų didžiausių Lietuvos tiekėjų, t.y. “Telia” ir “Cgates”. Kalbant apie šviesolaidžio interneto spartą, tai didžiausia galima sparta yra iki 1000 Mbps, o jei nereikia tokio spartaus interneto, galima rinktis mažesnį planą iki 100 Mbps. Kainos taip pat priklauso nuo pasirinkto interneto greičio. Jei rinksitės mažiausią interneto greitaveiką, tai mokėsite nuo 9,50 Eur/mėn iki 9,90 Eur/mėn. Kiekvienas tiekėjas prie interneto ryšio siūlo įsigyti ir jų televiziją. Šiuo metu labai populiarėja išmanioji televizija, kurios dėka galima atsisukti televizijos programas dviejų savaičių laikotarpyje. Tai ypač aktualu tiems vartotojams, kurie nedaug laiko praleidžia namuose. Paslaugų rinkinio kainos svyruoja nuo 11,00 Eur/mėn iki 19,90 Eur/mėn. Kiekvieno tiekėjo rinkinio kainos priklauso nuo pasirinkto televizijos paketo ir interneto greičio.

Interneto tiekėjai Marijampolėje

Marijampolėje didžiausią interneto rinkos dalį užima tiekėjas “Telia”. Daugiabučiuose vartotojai turi galimybę naudotis optinio interneto paslaugomis. Kainos priklauso nuo pasirinkto interneto greičio, t.y. jei rinksitės 100 Mbps, tai kas mėnesį mokėsite 9,90 Eur/mėn. Taip pat reikia nepamiršti, kad tiekėjas “Telia” siūlo ir išmaniąją televiziją. Pigiausio rinkinio kaina prasideda nuo 19,90 Eur/mėn. Privačių namų kvartaluose paslaugos dažniausiai prijungiamos kitomis technologijomis. Tai plačiajuostis internetas arba 4G belaidis mobilusis ryšys. Todėl šiuo metu tai geriausia alternatyva naudotis interneto paslaugomis, kur nėra techninių galimybių šviesolaidžiui.


“Cgates” interneto paslaugų pasirinkimas yra šiek tiek mažesnis. Tokia statistika yra todėl, kad šis tiekėjas savo šviesolaidinio interneto paslaugas teikia tik daugiabučiuose. Kalbant apie privačių namų kvartalus, pasirinkimu juos lenka “Telia”. Interneto planus galima rinktis pagal savo poreikį spartai: 100 Mbps, 400 Mbps ir 600 Mbps. Jei neaktualu išmanioji televizija, tiekėjas “Cgates” siūlo skaitmeninės televizijos variantą. Paslaugų rinkinio kainos prasideda nuo 11,00 Eur/mėn. Tačiau jei domina ir išmanioji televizija, “Cgates” taip pat gali suteikti tokią galimybę.

Interneto planai

Mobilusis internetas Marijampolėje

Šiais laikais labai populiarėja mobilusis internetas. Tai ypač patogu, jei norite būti pasiekiami visur, ne tik namuose. Mobilaus interneto paslaugų, Marijampolėje, kainos taip pat svyruoja nuo pasirinktos interneto greitaveikos. Jei norite sparčiausio interneto, kurio greitaveika bus nuo 20 Mbps iki 150 Mbps, teks mokėti nuo 11,00 Eur/mėn iki 19,00 Eur/mėn.


Belaidžio mobilaus interneto paslaugą dažnai renkasi tie vartotojai, kurie privačių namų kvartaluose neturi techninių galimybių šviesolaidžiui. Tiekėjas „Mezon“ klientams gali pasiūlyti belaidžio interneto paslaugą su išmaniąja televizija. Tai puiki alternatyva, jei norite abiejų paslaugų iš vieno tiekėjo. Paslaugų rinkinio kaina priklauso nuo pasirinko interneto greičio ir televizijos kanalų paketo. Renkantis minimaliausius interneto ir televizijos paketus, kainos prasideda nuo 16,00 Eur mėnesinio mokesčio.

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti