Internetas Panevėžyje pagal namų adresą

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Šviesolaidinis internetas Panevėžyje

Šviesolaidinis internetas Panevėžyje veikia ne visame mieste. Daugiabučių namų gyventojai su šia problema nesusiduria. Beveik 95% iš jų gali naudotis sparčiuoju ryšiu. Internetas privatiems namams ir užmiesčių gyventojams naudoja plačiajuostį, hibridinį arba mobilujį internetą. Jų naudotojai turi tenkintis mažesne greitaveika.
Šviesolaidinio interneto pranašumai:

  • Didelis greitis – iki 1000 Mbps;
  • Ryšio patikimumas – signalas perduodamas šviesos greičiu;
  • Papildomos paslaugos – išmanioji televizija, duomenų talpyklos;
  • Mažesnė paslaugų kaina.

Šviesolaidinis internetas

Interneto tiekėjai Panevėžyje

Kurie interneto tiekėjai Panevėžyje veikia? Smulkių rinkos žaidėjų vis dar yra nemažai, bet pakalbėkime apie pagrindinius. Šviesolaidinio interneto rinkoje Panevėžyje konkuruoja Telia, Cgates ir Mezon. Mobilaus interneto tiekėjai tie patys kaip ir visoje Lietuvoje - Telia, Mezon, Tele2 ir Bitė.

Šviesolaidinio interneto tiekėjai

Telia internetas Panevėžyje vienas populiariausių. Kaip ir kituose Lietuvos miestuose Telia klientams siūlo didelės greitaveikos interneto planus. Papildomas paslaugas: išmaniąją televiziją, internetą mieste, duomenų saugyklą, kompiuterio apsaugą. Taip pat išskirtines sąlygas savo klientams įsigyjant kompiuterinę techniką bei kitas el. prekes. Cgates Panevėžio rinkoje įsitvirtino nupirkdamas vietinius tiekėjus. Tokius kaip Kateka ir Elekta. Panašu, kad jiems puikiai sekaisi. Cgates interneto ir televizijos kainos dažnu atveju būna žemesnės nei konkurentu. Tuo tarpu Mezon šviesolaidinį internetą Panevėžyje teikia dar visai neseniai. Jų siūlomi interneto planai prasideda nuo 100 Mbps greitaveikos ir siekia net 1 Gbps.

Mobilaus interneto tiekėjai

Mobilaus ryšio operatoriai veikia visame Panevėžyje. Jų žadama greitaveika siekia iki 150-200 Mbps. Internete yra skirtingų komentarų apie šių tiekėjų greitaveiką ir veikimo zonas. Vieniems klientams internetas veikia puikiai, kiti turi nusiskundimų. Paslaugos kokybė iš dalies priklauso nuo vietos, kurioje gyvenate. Visame mieste paslaugų kokybė nėra tolygi. Prieš užsakant paslaugą rekomenduojame išbandyti ne vieną variantą. Tokią galimybę šiuo metu suteikia visi mobilaus ryšio operatoriai. Taip pat ir Mezon. Šio tiekėjo mobilaus interneto planų greitaveikos nėra tokios didelės. Tačiau visi planai turi neribotą atsiunčiamų duomenų kiekį. Taip pat Mezon išsiskiria galimybe pajungti televizijos paslaugą kartu su mobiliu internetu.

Interneto planai Panevėžyje

Kaip ir daugumoje didžiųjų Lietuvos miestų internetas Panevėžyje teikiamas skirtingais būdais. Nuo pat ryšių plėtros pradžios šiame mieste įsikūrė nemažai vietinės reikšmės interneto kompanijų. Planų ir tiekėjų pasirinkimas Panevėžyje kadaise buvo labai didelis. Šiandien rinkoje dominuoja didieji žaidėjai.

Šviesolaidinis internetas naudojamas didelėje miesto dalyje. Beveik visuose daugiabučiuose namuose. Internetas namams prijungiams šviesolaidiniais, variniais kabeliais arba belaidžiu ryšiu. Priklausomai nuo technologijos, pasirinktų parametrų bei sutarties laikotarpio kaina gali gerokai skirtis.

Šviesolaidinio interneto planai

Šviesolaidinio interneto planai Greitaveika 0 mėn. 12 mėn. 24 mėn.
Mezon interneto planai 100 Mbps Teirautis telefonu Teirautis telefonu 9,90 Eur/mėn.
300 Mbps Teirautis telefonu Teirautis telefonu 13,90 Eur/mėn.
1000 Mbps Teirautis telefonu Teirautis telefonu 19,90 Eur/mėn.
Cgates interneto planai 100 Mbps 11,50 Eur/mėn. Teirautis telefonu 9,50 Eur/mėn.
400 Mbps 18,50 Eur/mėn. Teirautis telefonu 13,50 Eur/mėn.
600 Mbps 21,00 Eur/mėn. Teirautis telefonu 19,00 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2018-09 akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330.

Mobilaus interneto planai

Mobilaus interneto planai Duomenų kiekis 0 mėn. 12 mėn. 24 mėn.
Tele2 interneto planai 50 GB 15 Eur/mėn. 6,9 Eur/mėn. Neskelbiama
100 GB 17 Eur/mėn. 8,9 Eur/mėn. Neskelbiama
Neriboti GB 24 Eur/mėn. 17,9 Eur/mėn. Neskelbiama
Bitė interneto planai 5 GB Neskelbiama 9 Eur/mėn. Neskelbiama
15 GB Neskelbiama 15 Eur/mėn. Neskelbiama
Neriboti GB Neskelbiama 29 Eur/mėn. Neskelbiama
Mezon interneto planai Neriboti GB 19,9 Eur/mėn. Neskelbiama 12,9 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2018-09 galiojusias akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330.

Kaip matote interneto planų pasirinkimas Panevėžyje tikrai nemažas. Lentelėje nurodyti viešai skelbiami pasiūlymai. Analizuojami didžiausi Panevėžio interneto tiekėjai. Nurodomas mobilaus interneto duomenų kiekis iki greitaveikos apribojimo. Šiuo metu dažniausiai užsakomi šviesolaidinio interneto planai. Jų greitaveikia 100 Mbps ir 300 Mbps. Mobilaus interneto planai pasirenkami rečiau. 1000 Mbps planas siūlomas esant išskirtiniams kliento poreikiams.

Koks internetas Panevėžyje geriausias? Nemokama konsultacija

Ieškote geriausio ir pigiausio interneto Panevėžyje? Nemokamai pasikonsultuokite dėl galimo paslaugų užsakymo ir įvedimo! Visą informaciją apie skirtingus planus gausite telefonu pasikalbėję su mūsų specialistais. Mūsų telefono linija be padidinto tarifo.

8 (600) 06330

Interneto užsakymas

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti