Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Studentams

Kaip išsirinkti tinkamą interneto planą?

Studentams internetas yra vienas svarbiausių įrankių. Jis padeda ne tik ieškant informacijos apie aktualią temą, bet dažnai tampa pagrindiniu bendravimo įrankiu bei duomenų apsikeitimo priemone. Aiškinantis studentų poreikius tampa aišku, kad internetas reikalingiausias būtent didelės apimties duomenų siuntimui bei bendravimui su bendraminčiais. Interneto tiekėjai didmiesčiuose jau seniai žino šiuos besimokančiųjų norus, todėl kiekvienais metais interneto planus pritaiko būtent jiems. Šie metai ne išimtis ir panašu, kad studentai yra tikrai laukiami. Atsikraustę į naują miestą jauni žmonės kartais nežino kokį paslaugų tiekėją ir kokį planą pasirinkti. Pasidalinsime keliais patarimais, kad apsispręsti būtų lengviau. Taip pat visada laukiame jaunų žmonių užklausų. Padėsime išsirinkti tinkamiausią interneto ir galbūt net televizijos planą. Paslaugų palyginimo ir užsakymo paslauga yra visiškai nemokama, todėl kreipkitės drąsiai.

Studentams gyvenantiems bendrabutyje

Dalis studentų atvykusių į didmiesčius apsistoja bendrabučiuose. Ten jie gauna ne tik stogą virš galvos, lovą, virtuvę ir pan., bet ir interneto prieigą. Mokestis už šią paslaugą priklauso nuo kiekvienos mokymosi įstaigos atskirai. Dažniausiai į kambarį atvedamas vienas interneto kabelis. Deja, be galimybės išdalinti ryšį visiems kambario gyventojams. Kambariuose dažniausiai gyvena 2-4 studentai. Tokiu atvedu rekomenduojame pasirinkti mobilų, neribotą internetą su galimybe naudoti kelis įrenginius. Taip būsite tikri, kad vienu metu visi galės naudotis stabiliu ryšiu, naršyti internete, bendrauti su artimaisiais. Tokių planų kainos labiausiai priklauso nuo pasirinkto operatoriaus ir greitaveikos. Rekomenduojame rinktis kuo didesnės greitaveikos planus, nes siunčiant didelės apimties duomenis Jums jos tikrai prireiks. Dėl detalesnės interneto planų sudėties visada galite pasikonsultuoti su degudegu.lt specialistais.

Internetas studentams nuomojantiems butą su draugais

Tai labai populiarus studentų gyvenimo būdas. Išnuomojamas 2-3 kambarių butas, kuriame gyvena 2-4 jaunuoliai. Taip pigiau ir patogiau, nes galima pasidalinti ne tik komunalinėmis išlaidomis, bet ir interneto plano kaštais. Tokiais atvejais namams rekomenduojame pasirinkti šviesolaidinį internetą, kurio greitaveika prasideda nuo 300 Mbps. Taip pat rekomenduojame naudoti belaidžio ryšio stotelę, kad internetu galėtų naudotis visi buto gyventojai ir be jokių kabelių. Dauguma studentų naudoja nešiojamus kompiuterius, todėl šis sprendimas tampa ypač aktualus. Planas leis nevaržomai naudotis internetu visame bute, nes dauguma WI-FI įrenginių veikia apie 15 metrų spinduliu. Neribotas internetas labai aktualus studentams, nes be ryšio ši klientų grupė apskritai nebeįsivaizduoja savo kasdienybės. Tokius interneto planus šiuo metu teikia Telia, Init, Penki ir kiti. Kainos ir sutarties laikotarpiai labai skirtingi, todėl rekomenduojame nemokamai pasitarti su mūsų specialistais telefonu arba pasitikrinti pagal adresą interneto planai.

Internetas gyvenantiems atskirai

Mažesnė dalis studentų gyvena atskirai, bet tokių tikrai yra. Dažniausiai jie internetą naudoja tik su vienu įrenginiu, todėl belaidė stotelė nėra būtina, nors žinoma rekomenduojame ją įsigyti dėl patogumo. Vienam interneto vartotojui pakanka 100 Mbps interneto greitaveikos. Su šia sparta bus galima naršyti socialiniuose tinkluose, žiūrėti video klipus, filmus, bendrauti su draugais bei atrimaisiais gyvai. Šiais metais 100 Mbps greičio planai studentams kainuoja labai pigiai, nes didėjant informacijos kiekiams internete ji priskiriama prie mažiausios greitaveikos šviesolaidinio interento planų.

Nuolaidos studentiškiems interneto planams

Kiekvienais metais nuo rugpjūčio iki spalio mėnesio operatoriai studentams paruošia specialius interneto planus studentams. Dažniausiai siūloma žema paslaugų kaina, trumpas sutarties laikotarpis bei didelė interneto sparta. 
Taupantiems – rekomenduojame rinktis pasiūlymus, kurių greitaveika 100 Mbps. Jų kaina priklauso nuo sutarties laikotarpio ir pasirinkto tiekėjo. 2017 metų rudens rekomenduojamas planas su sutartimi kainuoja nuo 6 eur/mėn. Šis pasiūlymas rinkoje šiuo metu yra vienas pigiausių ir turi pakankamai gerą greitaveiką. Tai puikus pasirinkimas jungiantis prie interneto su 1-2 įrenginiais. 
Laisviems – siūlome rinktis planus, kurie neturi įsipareigojimo termino. Atsisakyti paslaugų galėsite be netesybų mokesčio, pranešę apie tai prieš 5 darbo dienas. Tai šiek tiek brangesnė paslauga, bet gali būti labai naudinga jei internetas nebus reikalingas visus mokslo metus. Dažniausiai užsakomas 2017 planas be įsipareigojimų kainuoja 9,9 eur/mėn. Daugiau apie populiariausius 2017 interneto planus. Kaip matote studentai yra išties laukiame didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Jiems paruoštos specialios nuolaidos ir išskirtinės sutarčių sąlygos. Kadangi pasirinkimas yra tikrai didelis, pasitarkite su degudegu.lt specialistai dėl geriausio sprendimo. Pažadame patarti atsakingai, remdamiesi kitų klientų patirtimi.

  • Atnaujinta: 2022 m. kovo 24d. 14:59
Gauti pasiūlymus