Internetas Ukmergėje

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256) ir UAB “Init” (į/k 132658751) ir UAB "Splius" (į/k 145221538) tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Šviesolaidinis internetas Ukmergėje

Šviesolaidinis internetas Ukmergėje vyrauja viesuose daugiabučių namų kvartaluose. Pasirinkimo atžvilgiu, vartotojai gali rinktis planus iš 3 didžiausių Lietuvos tiekėjų: “Telia”, “Cgates” ir “Init”. Visi šie tiekėjai teikia šviesolaidžio interneto paslaugas. Jei aktualu sparčiausias internetas, tai iki 1000 Mbps gali pasiūlyti tik “Telia” arba “Init”. “Cgates” didžiausia sparta – iki 600 Mbps. Kalbant apie televizijos paslaugas, tai visi trys tiekėjai gali pasiūlyti ir išmaniosios televizijos paslaugas. Jei neaktualu išmanioji televizija, tai tiekėjai “Cgates” ir “Init” siūlo skaitmeninės televizijos paketus. Pasirinkimas yra didelis, todėl svarbiausia apsispręsti, kokiam laikotarpiui turite galimybę įsipareigoti, koks interneto greitis ir kokie televizijos kanalai reikalingi.

Interneto tiekėjai Ukmergėje

Pagrindiniai interneto tiekėjai Ukmergėje yra trys: “Telia”, “Cgates” ir “Init”. Apžvelkime, kokias interneto ir televizijos galimybes jie siūlo.

Tiekėjas “Telia” šviesolaidžio interneto paslaugą siūlo daugiabučių namų gyventojams. Kartais naudotis šviesolaidžio paslaugomis galimybę turi ir privačių namų kvartaluose gyvenantys vartotojai. Vartotojas turi galimybę rinktis iš standartinių šio tiekėjo planų: 100 Mbps (Bazinis), 300 Mbps (Optimalus Plius) ir 1000 Mbps (Premium). Norintiems ir televizijos paslaugų, “Telia” siūlo naudoti jų išmaniąją televiziją. Šios televizijos dėka, vartotojas turi galimybę atsisukti kanalus atgal dviejų savaičių laikotarpyje.


Jeigu nėra techninių galimybių šviesolaidžiui, tokiu atveju, “Telia” siūlo 4G belaidžio interneto paslaugą. Tai ypač puiki alternatyva nutolusiems privačių namų gyventojams. Belaidžio interneto kainos svyruoja nuo 7,90 Eur/mėn. iki 19,00 Eur/mėn., priklausomai nuo pasirinkto duomenų kiekio.


Tiekėjas “Cgates” didžiausią dalį šviesolaidžio interneto paslaugų teikia tik daugiabučių namų kvartaluose. Kartais, jei leidžia techninės galimybės, privačių namų gyventojams gali pasiūlyti skaitmeninės antžeminės televizijos paslaugą. Didžiausia interneto greitaveika – iki 600 Mbps. Iš televizijos paslaugų turite galimybę rinktis tarp skaitmeninės ir išmaniosios televizijos. Kalbant dėl sutarties laikotarpio, pasirinkimas yra tik iš dviejų variantų: neterminuota arba 24 mėnesių sutartis.

“Init” šviesolaidį internetą taip pat teikia tik daugiabučių namų gyventojams. “Init” tiekėjas yra labai lankstus savo klientams dėl įsipareigojimo laikotarpio. Tai ypač patogu vartotojams, kurie nenori ilgalaikių sutarčių. Jie leidžia rinktis iš keturių variantų: neterminuotas, 6 mėnesių, 12 mėnesių ir 24 mėnesių kontraktas. Didžiausia “Init” siūloma interneto greitaveika yra iki 1000 Mbps. Neseniai pradėjo tiekti ir išmaniosios televizijos paslaugą. Tačiau vis dar neatsisako skaitmeninės televizijos paslaugų, todėl yra tokia pasirinkimo galimybė.

Mobilusis internetas Marijampolėje

Šiais laikais labai populiarėja mobilusis internetas. Tai ypač patogu, jei norite būti pasiekiami visur, ne tik namuose. Mobilaus interneto paslaugų, Marijampolėje, kainos taip pat svyruoja nuo pasirinktos interneto greitaveikos. Jei norite sparčiausio interneto, kurio greitaveika bus nuo 20 Mbps iki 150 Mbps, teks mokėti nuo 11,00 Eur/mėn iki 19,00 Eur/mėn.


Belaidžio mobilaus interneto paslaugą dažnai renkasi tie vartotojai, kurie privačių namų kvartaluose neturi techninių galimybių šviesolaidžiui. Tiekėjas „Mezon“ klientams gali pasiūlyti belaidžio interneto paslaugą su išmaniąja televizija. Tai puiki alternatyva, jei norite abiejų paslaugų iš vieno tiekėjo. Paslaugų rinkinio kaina priklauso nuo pasirinko interneto greičio ir televizijos kanalų paketo. Renkantis minimaliausius interneto ir televizijos paketus, kainos prasideda nuo 16,00 Eur mėnesinio mokesčio.

Interneto planai

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti