Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas verslui

Internetas verslui yra būtinas. Tiesa, ne tik bet koks, tačiau būtent greitas, saugus ir nepriekaištingai veikiantis internetas, kuris padeda bendrauti, sudaryti sandorius, atlikti konkrečius darbus. Jeigu ieškote tinkamo interneto verslui, tačiau kai pasiūla yra tokia plati, nežinote, kuris labiausiai tinka Jūsų atveju – susisiekite su Markestro profesionalais, kurie pateiks rekomendacijas ir pagal Jūsų poreikius pasiūlys Jums labiausiai tinkamą interneto planą.

Internetas verslui pagal lokalizaciją

Vienas pirmųjų kriterijų, kurį reikia apgalvoti ieškant interneto verslui – lokacija. Jeigu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje galimi beveik visi siūlomi planai, tai mažesnių miestelių verslininkai turi tenkintis ta pasiūla, kuri yra galima. Norėdami žinoti, kokie tiekėjai gali pasiūlyti internetą Jūsų lokacijoje – susisiekite su Markestro profesionalusis, kurie pateiks rekomendacijas.

Interneto technologijos

Suprantama, kad verslui būtinas puikiai be trikdžių veikiantis internetas, kuris leidžia dirbti sklandžiai ir orientuotis ties verslo puoselėjimo darbais. Verslininkai labai mėgsta belaidį internetą, kadangi jis neriboja lokacijos ir leidžia naudotis 4G ryšiu visur, kur tik esate. Puikus pasirinkimas ir bevielis internetas, kuris veikia maršrutizatoriaus pagalba, skleidžia Wi-Fi ryšį. Inovatyviam verslui, kuomet prie vieno tinklo reikia prijungti kelis prietaisus – rekomenduojamas ypač greitas, šviesolaidis internetas, kuris pasiekia net iki 1 Gb/s.

Greitaveika ir kaina

1 Gb/s yra pati greičiausia šiuo metu egzistuojanti greitaveika, kuri gaunama per šviesolaidinį internetą. Yra ir lėtesnių, tad viskas priklauso nuo asmens poreikių. Svarbiausia rinktis neribotą interneto planą, kad galėtumėte atsisiųsti reikalingą duomenų kiekį ir nepergyventi, kad mėnesio gale nebeturite Mb.

Kintant greitaveikai keičiasi ir paslaugų kainos, kurios gali būti keli eurai per mėnesį ir gali kainuoti keliasdešimt eurų per mėnesį. Svarbu įvertinti smulkmenas, kad žinotumėte už ką tiksliai mokate. Tokiu atveju pavyks paprasčiau palyginti kainos bei kokybės santykį.

Interneto tiekėjai verslui

BALTNETA yra vienas patikimiausių interneto tiekėjų verslui, kuris paslaugas siūlo tik verslininkams. BALTNETA rūpinasi ne tik Lietuvos, tačiau ir kitų Baltijos šalių bei Šiaurės Europos verslininkais, kuriems reikalingas greitas ir sklandus internetas. Interneto greitaveika siekia iki 5 Mb/s, 8 Mb/s 10 Mb/s arba 15 Mb/s. Siūlomas ir plačiajuostis internetas, kurios greitis varijuoja nuo 4 Mb/s iki10 Mb/s.

TELIA internetas verslui - šviesolaidinis, tad galima pasiekti ypač didelę graitaveika ir atsisiųsti bei išsiųsti tiek duomenų, kiek tik norite. Interneto greitaveika siekia iki 1 Gb/s ir tai pats greičiausias internetas, kurį siūlo TELIA ir kuris egzistuoja Lietuvoje apskritai. Naudojant maršrutizatorių prie vieno tinklo galima prijungti net kelis įrenginius, tad naršyti tampa dar paprasčiau ir patogiau.

SPLIUS internetas verslui tinka tokiu atveju, jeigu reikalingas Šiaulių arba Klaipėdos apskrityje. Siūlomas ne vienas planas, tad pagal poreikius Markestro gali pasiūlyti Jums labiausiai tinkamą variantą.

Verslui būtinas greitas, sklandžiai veikiantis bei duomenų neribojantis internetas, kuris garantuoja, kad naršyti galėsite patogiai, greitai, norimu greičiu. Susisiekite su Markestro profesionalais ir jie pasiūlys Jūsų atveju labiausiai tinkamą interneto planą.

  • Atnaujinta: 2022 m. kovo 24d. 15:00
Gauti pasiūlymus