Internetas Vilniuje

Internetas Vilniuje nuo 7 Eur/mėn. Gaukite pasiūlymus savo namui!

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Internetas Vilniuje pagal namų adresą

Vilnius – daugiausiai interneto tiekėjų ir plačiausią interneto paslaugų spektrą turintis Lietuvos miestas. Interneto tinklai, išsidėstę visoje sostinės teritorijoje, vartotojams suteikia galimybę pasirinkti iš trijų interneto rūšių: šviesolaidinio, plačiajuosčio-hibridinio ir mobilaus. Internetas Vilniuje pasižymi ytin didele sparta. Greitis priklauso nuo pasirinktos interneto rūšies, užsakomo plano bei techninių galimybių naudotojo adrese. Vidutinis interneto greitis sostinėje siekia apie 90 megabitų per sekundę (Mbps), tačiau interneto paslaugų tiekėjai Vilniuje jau gali pasiūlyti net iki 1 gigabito per sekundę (Gbps) spartos internetą. Šiame mieste daug miegamųjų rajonų su daugiabučiais namais, todėl šviesolaidinio interneto tinklai išplėtoti labai gerai. Dauguma miesto gyventojų naudoja būtent optinį internetą. Internetą skirtinguose miesto mikrorajonuose teikia daugiau nei 20 įmonių, todėl pasirinkimas tikrai didelis. Populiariausi interneto tiekėjai Vilniuje: Telia, Cgates, Init, Penki, Mezon.

Šviesolaidinis internetas Vilniuje

Turbūt svarbiausia šviesolaidinio interneto specifikacija yra jo greitis. Internetas Vilniuje kokybe ir greitaveika nenusileidžia didžiausiems pasaulio miestams. Šiuo metu ji siekia net 1 Gbps. Tai reiškia, jog šviesolaidinis internetas pasiekia net iki šimto kartų didesnį greitį už plačiajuostį internetą. Šviesolaidinis internetas suteikia galimybę:

 • greitai atsisiųsti didelius duomenų kiekius - 1 Gb failą atsiųsite per mačiau nei minutę
 • žiūrėti aukštos kokybės vaizdo įrašus - net 4K raiška
 • klausytis muzikos internetu
 • žaisti žaidimus su bendraminčiais iš kitos pasaulio pusės
 • naršyti socialiniuose tinkluose be jokių užstrigimų

Tai yra interneto rūšis patenkinanti daugumos vartotojų poreikius. Didmiestyje šviesolaidinio interneto tinklas apima beveik visus daugiabučius namus ir sparčiai plečiasi į privačių namų zonas. Ko gero ateityje jis visiškai pakeis plačiajuostį internetą. 1 Gbps greitaveikos planus klientams jau gali pasiūlyti beveik visi didmiesčio interneto tiekėjai: Telia, Penki, Init, Fastlink, Ekofon. Telia tokio greičio interneto paslaugas siūlo visoje Lietuvoje ir daro tai jau labai seniai. Naujas prekės ženklas Penki (Penkių kontinentų grupė) savo paslaugas teikia tik Vilniaus miesto interneto vartotojams. Init įmonė veikia didelėje dalyje Lietuvos ir klientams taip pat gali pasiūlyti maksimalios greitaveikos (1 Gbps) planą. Bendrovės Fastlink ir Ekofon tokią didelę greitaveiką pradėjo teikti 2018 metais. Šviesolaidinio interneto planus Vilniuje taip pat siūlo Cgates. Jų siūloma maksimali greitaveika siekia 600 Mbps.

Nors dauguma kompanijų jau siūlo didžiulės greitaveikos planus, klientai neskuba jais naudotis. 2017-2018 metais vilniečių dažniausiai užsakomi interneto planai turėjo įskaičiuotą ~300 Mbps greitaveiką. Pasak eilinių vartotojų tokia greitaveika kasdieniam naudojimui dar nėra reikalinga, o didžiausių planų kainos vis dar yra nepatrauklios. Mokslininkų skaičiavimai rodo, kad 1 Gbps spartos planai kasdieniam naudojimui bus reikalingi 2020-2021 metais, nes duomenų kiekis internete auga labai sparčiai.

Internetas Vilniuje

Kur Vilniuje teikiamas šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidinis internetas Vilniuje teikiamas Senamiestyje, Žirmūnuose, Karoliniškėse, Naujamiestyje, Šnipiškėse, Jaruzalėje, Vilkpėdėje, Naujininkuose, Šeškinėje, Perkūnkiemyje, Lazdynuose, Fabijoniškėse, Verkiuose, Antakalnyje, Žvėryne, Paneriuose, Naujojoje Vilnioje, Visoriuose, Justiniškėse, Baltupiuose, Pašilaičiuose, Viršuliškėse, Pilaitėje, Saulėtekyje, Grigiškėse, Pagiriuose.
Kituose miesto mikrorajonuose paslaugos gali būti teikiamos tik po papildomo techninių galimybių tyrimo.

Koks internetas Vilniuje geriausias? Nemokama konsultacija

Ieškote geriausio ir pigiausio interneto Vilniuje? Nemokamai pasikonsultuokite dėl galimo paslaugų užsakymo ir įvedimo! Visą informaciją apie skirtingus planus gausite telefonu pasikalbėję su mūsų specialistais. Mūsų telefono linija be padidinto tarifo.

8 (600) 06330

Interneto užsakymas

Mobilusis internetas Vilniuje

Vilniuje mobilaus interneto paslaugas teikia visi didieji Lietuvoje veikiantys mobilaus interneto tiekėjai. Mezon savo klientams siūlo skirtingos interneto greitaveikos planus, priklausomai nuo jų gyvenamosios vietos ir naudojimo įpročių. Didžiausio plano greitis siekia iki 30 Mb/s.

Mobilusis Mezon internetas

Klientai renkasi Mezon interneto paslaugas dėl neriboto duomenų kiekio – galima siųsti neribotą duomenų kiekį bei neribotai naršyti internete. Paslaugų paketai yra suskirstyti pagal gyvenamąją vietą. Jeigu Jūs gyvenate mieste, tai galite rinktis iš nešiojamo ir namų modemo. Namų modemas pasižymi kaip patikimas įrenginys mobilaus interneto signalui priimti, o nešiojamą modemą dažniausiai renkasi jaunoji karta, kuri daug laiko praleidžia ne namuose, o mieste. Jei esate įsikūrę užmiestyje, planai ir jų kainos šiek tiek skiriasi: galima rinktis planus tik nuo 3 Mb/s iki 10 Mb/s. Deja, bet negalėsite džiaugtis tokiu pat interneto greičiu kaip gyvenant mieste.

Privalumai: Nešiojamas, Prieinamas visoje Lietuvoje.

Mobiliojo ryšio operatorių - Tele2, Bitė ir Telia internetas

Mobilaus ryšio operatoriai, tokie kaip „Telia“, „Bitė“, „Tele2“, taip pat siūlo mobilaus interneto paslaugas Vilniaus gyventojams. Telia interneto planai skirti naudotis namuose, bet yra galimybė įsigyti įrangą, su kuria galėsite keliauti po visą Lietuvą. Šio interneto greitis nesiskiria ir siekia iki 120 Mbps. Namų internetu vienu metu gali naudotis keli nautotojai su skirtingais įrenginiais, o naudojant internetą kompiuteryje tik vienas. Telia kaip ir Mezon siūlo namų interneto neribotus planus, bet norintiems mokėti pigiau leidžiama rinktis planus su paskirtu duomenų kiekiu. Vertėtų žinoti, kad išnaudojus užsisakytų gigabitų kiekį, papildomai galima užsisakyti daugiau duomenų. Jeigu išnaudotas visas duomenų kiekis ir neužsakoma papildomai, interneto ryšys nedingsta, bet greitaveika yra gerokai apribojama. Mobiliojo interneto kainos priklauso nuo išnaudojamo duomenų kiekio. Kuo daugiau gigabaitų turi užsakomas planas, tuo jo kaina didesnė. Internetas Vilniuje tapo neatskiriama miesto dalimi. Dauguma viešųjų įstaigų, maitinimo ir pramogų vietų siūlo savo klientams nemokamą interneto prieigą.

4G internetas Vilniuje

Interneto planai Vilniuje

Spartusis planas - 300 Mbps su 24 mėn. sutartimi

Tai didesnės greitaveikos planas. Jis leidžia išnaudoti visus interneto teikiamus privalumus tiesiog akimirksniu. Planą drąsiai renkasi tie, kurie nori žiūrėti aukštos kokybės filmus, atlikti vaizdo skambučius arba dirba iš namų. Kalbant apie kainas, būtent dėl šio plano užsakymo kiekio galima pastebėti kainų kilimą. Su visais papildomais mokesčiais Vilniuje jis kainuoja 13-14 eur/mėn. Jei pasirašoma 24 mėn. sutartis, jo aktyvacija ir prijungimas yra visiškai nemokami. Privalumas toks, kad kaina taip pat yra užfiksuojama visam laikotarpiui ir negali keistis.

Pigusis planas - 100 Mbps su 12 mėn. sutartimi už 5 Eur/mėn.

Tai pigiausias šviesolaidinio interneto planas Vilniuje, kurį galime pasiūlyti šiuo metu. Duomenų atsiuntimas yra neribojamas, 100 Mbps greitaveika vis dar yra viena populiariausių, o kaina net ženkliai skiriasi nuo panašių planų. Dėl šių priežasčių šis planas mėgstamas Vilniaus miesto gyventojų. Labai gaila, bet tokį pasiūlymą galime pateikti tik ribotame Vilniaus plote gyvenantiems klientams.

Planas Internetas + Televizija - 100 Mbps + 70 kanalų su 24 mėn. sutartimi

Interneto ir televizijos paslaugas rekomenduojame užsakyti iš to paties tiekėjo. Tai padeda sutaupyti pinigų, o taip pat suteikia technologinio pranašumo. Dažniausiai paslaugos iškart būna tarpusavyje suderintos. Internetą kartu su televizija mielai renkasi jaunos šeimos su mažais vakais. Šiuo metu populiariausias planas yra 100 Mbps spartos internetas su išmaniąja televizija. Tokios greitaveikos pakanka naudojojams, kurie turi mažai laiko, daug dirba ir rūpinasi šeima. Kanalų tinklelis gana platus. Daugelis tiekėjų jau leidžia kanalų paketą koreguoti patiems. Tokio plano kaina Vilniuje yra apie 15-16 eur/mėn. Visų planų kainas galite patikrinti puslapyje internetas ir televizija. Tiesa, už tokią kainą reikia pasirašyti sutartį 24 mėnesių laikotarpiui. Aktyvavimas su šiuo įsipareigojimu dažniausiai būna nemokamas.

Mobilusis planas - neribotas internetas su 24 mėn. sutartimi

Šios technologijios pagrindinis privalumas yra galimybė judėti kartu su savimi nešantis interneto ryšį. Galima nevaržomai judėti visame Vilniaus mieste. Paslaugomis pavyks naudotis ne tik namuose, bet ir parke ar prie ežero. Turbūt todėl šis planas yra toks mėgiamas tarp atostogautojų ir miesto ritmu gyvenančio jaunimo. Neribotų duomenų siuntimo ir 30 Mbps greitaveikos plano kaina yra apie 10 eur/mėn. Pagrindinis minusas tas, kad ryšio stiprumas priklauso nuo vietovės, kurioje esate. Mobiliajam internetui galioja išbandymo laikotarpis. Visi mūsų partnerių mobilaus interneto pasiūlymai.

Interneto tiekėjai Vilniuje

Telia

Telia internetas Vilniuje

"Telia" Vilniuje teikia interneto ir išmaniosios televizijos paslaugas. Jos siūlomos ne tik daugiabučiuose, bet ir privačiuose namuose. Iš viso "Telia" naudoja net 3 interneto pajungimo tipus. Daugiabučiuose namuose klientai prijungiami optiniais kabeliais. „Telia“ šviesolaidinis internetas Vilniuje turi puikai išplėtotą tinklą, kuris gali pasiekti beveik visus daugiabučių namų gyventojus. Optinis kabelis vedamas iki vartotojo buto – taip užtikrinamas interneto patikimumas. Tai leidžia Vilniaus gyventojams naudotis iki 1Gbps greitaveikos internetu. Tiesa, „Telia“ internetas pasiekiamas ne visose miesto dalyse. Šviesolaidinis internetas gali ir nepasiekti įsikūrusių Vilniaus rajone ar net senamiestyje ir miesto centre. Čia įmonėms sudėtinga gauti leidimus interneto tinklo statybai. Tuomet galima rinktis „Telia“ plačiajuostį, hibridinį arba mobilų internetą. Plačiajuosčio greitaveika siekia iki 20 Mbps, o mobilaus ir hibridinio net iki 150 Mbps. Šios technologijos nėra tokios pažangios kaip šviesolaidis, bet eiliniams naudotojams puikiai tinka.

Cgates

Cgates internetas Vilniuje

„Cgates“ – pagrindinis „Telia“ konkurentas ne tik Kaune, bet ir Vilniuje. "Cgates" teikia panašios greitaveikos interneto planus už žemesnę kainą. „Cgates“ Vilniuje teikia internetą optiniais arba kabelinės televizijos kabeliais. Didžiausia Cgates siūloma greitaveika yra 600 Mbps. Kartu su internetu siūloma išmanioji televizija (IPTV). Ji leidžia žiūrovui valdyti rodomas laidas: peržiūrėti jau rodytas, atsukti šiuo metu rodomas ar laikinai sustabdyti. Turbūt didžiausias Cgates išmaniosios TV privalumas yra kokybiškas teminis turinys. Klientai gali rinktis kanalų grupes, kuriuose gausu kanalų pagal norimą tematiką. Nebūtina pirkti didelio kanalų paketo, jei žiūrite pvz.: lietuviškus kanalus ir sporto kanalus. Be to, nemokamu „Cgates“ belaidžiu internetu gali naudotis ne tik įmonės klientai, bet visi miesto gyventojai ir svečiai.

Init

Init internetas Vilniuje

„Init“ Vilniaus gyventojams puikiai pažįstama, nes teikia kabelinės televizijos paslaugas jau seniai. Tiesa, anksčiau ši įmonė buvo vadinama "Vinita" vardu. Bendrovė teikia skaitmeninės ir išmaniosios televizijos paslaugas. Televizijos tinklelis labai platus, o klientai gali jį susidėti patys po vieną kanalą. Init taip pat teikia šviesolaidinį internetą didelėje dalyje Vilniaus. Interneto greitaveika jau siekia iki net 1 Gbps.

Penki

Skynet internetas Vilniuje

„Penki“ - Vilniaus miesto internetas. Taip šis prekės ženklas vadinamas dėl dviejų priežasčių. Pirma - "Penki" buvo viena pirmųjų bendrovių Vilniaus gyventojams pasiūliusi šviesolaidinio interneto paslaugas. Jau 20 metų šios įmonės vardas siejamas su itin sparčiu interneto ryšiu. Antra - įmonė savo paslaugas teikia tik Vilniuje, didžiausiuose miesto mikrorajonuose. Šiuo metu "Penki" darbuotojai jau testuoja 10 Gbps spartos duomenų perdavimą. Greitu metu toks planas bus pasiūlytas daugiabučių namų gyventojams. Kartu su internetu "Penki" teikia išmaniosios televizijos paslaugas.

Fastlink

Fastlink internetas Vilniuje

"Fastlink" - tai vienas pigiausių interneto tiekėjų Vilniuje. Siūlomi interneto planai pritaikyti skirtingiems klientų poreikiams - 100 Mbps, 400 Mbps ir 900 Mbps. Pigiausio interneto plano kaina nesiekia 8 Eur/mėn., o už kiek brangiau galima gauti išties išskirtinės greitaveikos planą. "Fastlink" internetas ir išmanioji televizija nuo 2018 metų pradžios jau veikia visame Vilniuje. Televizijos kanalų skaičius tikrai įspūdingas - daugiau kaip 100 skaitmeninės kokybės kanalų.

Interneto kainos Vilniuje

Pigių planų paieškas dažnas pradeda būtent su šiuo klausimu "koks pigiausias internetas Vilniuje?". Pasidomėjus plačiau kyla ir daugiau klausimų. "koks geriausias internetas Vilniuje?", "kokias paslaugas gausiu papildomai?", "kokie bus mano įsipareigojimai?". Tam, kad būtų lengviau rasti tinkamos kainos planą, būtina suprasti nuo ko priklauso interneto kainos.

Nuo ko priklauso interneto kainos?

Internetinių planų kainos Vilniuje priklauso nuo:

 • pasirinktos interneto technologijos
 • gyvenamojo rajono
 • gyvenamojo namo tipo
 • tiekėjų skaičiaus daugiabutyje
 • papildomų įrenginių ar funkcijų, kurias vartotojas gauna rinkdamasis planą
 • pasirinktos greitaveikos
 • sutarties laikotarpio

Pigiausio interneto kaina skirtinguose Vilniaus namuose gali skirtis įvertinant visus išvardintus kriterijus. Interneto paslaugos dažnai yra siūlomos kartu su telefono ryšiu arba televizija. Taip pat kainos ženkliai keičiasi, kai kartu yra pasirenkamos ir kitos paslaugos:

 • išmanioji televizija
 • telefono ryšys
 • modemo nuoma
 • interneto apsauga - antivirusinė programa
 • laiko kontrolė
 • vieta "debesyje"
 • ir panašiai

Vilniaus gyventojai dažniausiai renkasi vidutinės ir šiek tiek didesnės kainos planus. Papildomos paslaugos suteikia jiems daug vertės. Pati populiariausia iš jų - modemo nuoma. Pasak vilniečių įsigyta įranga greitai praranda vertę, nes technologijos labai greitai keičiasi. Įrangos nuoma tampa patraukliu sprendimu, nes įrenginį galima greitai pakeisti nauju. Ne tokios pigios, bet labai populiarios interneto ir televizijos sutartys be terminuotų įsipareigojimų. Greitai kintančiame pasaulyje negali žinoti ar užsakomos paslaugos bus reikalintos visus 24 mėnesius.

Kiek kainuoja internetas Vilniuje?

Atrinkome pigiausius interneto planaus tam, kad Jums pasirinkti būtų lengviau. Kainos nurodytos be papildomų paslaugų. Dauguma jų su ilgalaikiais įsipareigojimais.

Interneto tiekėjai Vilniuje Pigiausio interneto plano kaina Brangiausio interneto plano kaina
Cgates 9,50 Eur/mėn. 19,00 Eur/mėn.
Penki 8,79 Eur/mėn. 18,79 Eur/mėn.
Init 8,50 Eur/mėn. 19,50 Eur/mėn.
Mezon 9,90 Eur/mėn. 19,90 Eur/mėn.
Fastlink 7,90 Eur/mėn. 15,90 Eur/mėn.
Planų kainos nurodytos pagal 2018-09 akcijas. Dėl tikslesnės informacijos ir papildomų nuolaidų kreipkitės telefonu 8(600)06330.

Įveskite adresą

ištrinti