Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Interneto greičio matuoklė

Visiškai natūralu, kad šiuolaikinio žmogaus poreikiams patenkinti reikalingas greitas, saugus, be trukdžių veikiantis ir pigus internetas, kuris leis naršyti kiekvieną dieną, o atsiunčiamų ir išsiunčiamų duomenys yra visiškai neribojami. Ar galime tokį rasti? Tikrai taip, tik reikia nuolatos sekti atsinaujinančius įmonių pasiūlymus. O jeigu neturite tam laiko, tokiu atveju Markestro nemokamai Jums padės rasti geriausią pasiūlymą.

Jeigu jau naudojatės internetu, tačiau nesate patenkintas greitaveika, galvojate, kad ji toli gražu nesiekia tokios, kokia buvo žadėta paslaugos tiekėjo – tokiu atveju labai naudinga pamatuoti. Kam? Nes tai leis paprasčiau įvertinti savus poreikius ir galbūt kitą kartą atidžiau rinksitės tinkamos greitaveikos internetą. Juolab, pradėsite ieškoti priemonių, kurias sumažinus internetas veiks sklandžiau.

Kurio tiekėjo greitaveiką galima patikrinti?

Interneto greitaveika tikrinama nepriklausomai nuo to – kieno interneto paslaugos yra naudojamos.

Tai gali būti ir:

 1. TELIA;
 2. INIT;
 3. SPLIUS;
 4. TELE 2;
 5. PENKI;
 6. FASTLINK;
 7. Ir kitų interneto tiekėjų.

Jeigu naudojantis matuokle matyti, kad internetas yra tokios greitaveikos, kokia buvo žadėta – tokiu atveju reikia apgalvoti – ar ne geriau padidinti naršymo galimybes. Jeigu internetu naudojatės kiekvieną dieną  ir Jums reikalingas ne tik pramogoms, tačiau ir darbams – tokiu atveju siūlome pasidomėti ar galima pasididinti terminuotos sutarties greitaveiką. Dažniausiai interneto paslaugų tiekėjai suteikia tokią galimybę. Sumažinti pavyksta retai ir dažnai taikomos baudos, tačiau su pasididinimu problemų būti neturėtų, kadangi didesnė greitaveika kainuos brangiau, o paslaugų tiekėjai suinteresuoti uždirbti.

Interneto greičio matuoklė rodo skirtingus rezultatus. Kodėl?

 • Jeigu norite pamatyti kuo tikslesnius interneto greitaveikos rezultatus – tokiu atveju matavimo metu reikia išjungti visas programas, kurios gali reikalauti energijos.
 • Patys tiksliausi interneto greitaveikos rezultatai bus rodomi tik tokiu atveju, jeigu kompiuteris ir modemas bus sujungti laidu. Tokiu atveju kabelis padės pamatyti tiksliausius rezultatus. Tuo tarpu matuojant per Wi-Fi - greitaveika gali būti mažesnė nei iš tikro yra.
 • Kartais internetas stringa dėl visiškai neaiškių priežasčių, kurios dingsta paprasčiausiai perkrovus modemą. Papildomai naudinga perkrauti ir kompiuterį. Dažniausiai tik tiek tereikia, kad naršymas vėl būtų patogus ir sėkmingas.
 • Matavimo metu nepamirškite atjungti visas įrangas, kurios veikia naudojamos Wi-Fi pagalba.
 • Žiūrėkite, kad greitaveikos matavimo metu kompiuteris neatsisiųstų kokių nors programų bei kitaip neatnaujintų technikos informacijos.

Jeigu turimas interneto planas netenkina jūsų poreikių ir sutartis jau eina į galą – tokiu atveju kviečiame susisiekti su Markestro profesionalais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas ir padės rasti tinkamiausius paslaugų tiekėjus. Pasiūlymai nuolatos atnaujinami, tik juos sekdami galite sužinot apie akcijas. Kam gaišti savo laiką, kai viskas gali būti padaroma už Jus.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kas yra greičio matuoklė?
Greičio matuoklė yra nemokamas įrankis, kuris leidžia paprastai nustatyti jūsų naudojamo interneto ryšio spartą (greitaveiką). Taip galite patikrinti, koks iš tiesų yra realus naudojamo interneto greitis ir ar jums jo pakanka ir, ar nereikia greitesnio sprendimo!
Kam skirta greičio matuoklė?
Greičio matuoklė yra skirta visiems vartotojams, kurie nori sužinoti, kaip greitai veikia jų turimas interneto ryšys. Tai yra visiškai nemokamas įrankis.
Kokia interneto sparta yra pakankama vienam žmogui?
Tai – labai subjektyvus ir daug atsakymų turintis klausimas. Jeigu name gyvena 1 arba 2 žmonės ir jie, vienu metu naudojasi 2 įrenginiais (daugiausiai), tuomet turėtų pakakti ir 100 Mbps spartos interneto. Tačiau, jeigu namuose yra daug interneto naudotojų arba reikalinga didelė sparta žaidimams, filmams, pramogoms, darbui, pakanka tik greičiausio – 1Gb/s ryšio.
 • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:54
Gauti pasiūlymus