Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

Interneto tiekėjai

Ryšio paslaugas Lietuvoje teikia apie 50 įmonių. Kai kurios iš jų labai didelės savo klientų skaičiumi ir tinklo aprėptimi, o kai kurių planais naudojasi vos keli šimtai klientų ir jų tinklo aprėptis siekia tik keliasdešimt daugiaaukščių namų.

Planų kainos dažniausiai priklauso nuo tinklo sujungimo technologijos, konkurencinių sąlygų Jūsų name, interneto greičio bei laikotarpio, kuriam sudaroma sutartis. Šiuo metu populiariausi yra šviesolaidiniai planai. Šviesolaidinis internetas– šiuo metu tai pažangiausias prijungimo prie tinklo būdas, kurį naudoja beveik visi interneto tiekėjai. Šis būdas sparčiai išpopuliarėjo Lietuvoje per pastaruosius 10 metų, nes šviesolaidis pasižymi labai didele greitaveika, stabilumu bei suteikia galimybę naudoti papildomas paslaugas, tokias kaip išmanioji televizija. Šia privilegija gali naudotis daugiabučių namų gyventojai visoje Lietuvoje, taip pat privačių namų gyventojai Vilniaus ir Kauno rajonuose.

Šviesolaidžio plėtra didžiuosiuose miestuose vyko labai greitai dėl tankaus miestų apgyvendinimo – privedus prie daugiabučio namo vieną kabelį, galima prie jo prijungti visus namo gyventojus iškart. Plėtra privačių namų kvartaluose nevyksta taip greitai būtent dėl šios priežasties – kiekvienam namui reikia nutiesti po atskirą optinę gyslą. Tokiu atveju paslaugų kaina klientui gali padidėti. Optinis tinklas šiuo metu yra populiariausia technologija, todėl kainas ir tiekėjus paanalizuosime kiek plačiau.

Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 600 00000
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus