Raskite geriausią televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Kabelinė Televizija

Jeigu mėgstate žiūrėti TV – tokiu atveju reikia daugiau dėmesio skirti pasirenkamam televizijos  tipui, paslaugos tiekėjui ir konkrečiam planui. Kadangi dažniausiai sudaroma terminuota sutartis – labai svarbu, kad prieš pasirenkant konkretų pasiūlymą būtumėte tikras, kad tai yra geras sprendimas. Vienas geriausių – kabelinė TV. Nors ji nebekaraliauja kaip kad anksčiau, tačiau net ir šiais laikais greta skaitmeninės bei išmaniosios TV – kabelinė vis dar užsakoma gana dažnai.

Jeigu Jus domina kabelinės televizijos privalumais, tačiau nežinote, kurio tiekėjo paslaugomis pasinaudoti ir kuris TV planas jums labiausiai tinka – susisiekite su Markestro profesionalais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei padės rasti Jums labiausiai tinkamą paslaugų paketą.

Kabelinės TV privalumai

 • Paprastumas – vienas pagrindinių šios televizijos privalumų. Tereikia pasirinkti Jums labiausiai tinkamą paslaugos planą ir gavus koduotą kanalų skaičių mėgauti juo.
 • Paprastumas lemia ir greitį, o šiais laikais žmonėms tai yra labai svarbu.
 • Daugeliui nereikia papildomų funkcijų, kurias siūlo skaitmeninė bei išmanioji TV. Kai kurie nori, kad televizija būtų tokia pat paprasta kaip kad buvo anksčiau. Tokiu atveju kabelinė televizija yra geriausia alternatyva.
 • Vertinamas ir šios televizijos pigumas. Juk neverta mokėti už tas paslauga, funkcijas, kurios Jums yra nereikalingos? Tokiu atveju kabelinė TV tampa geriausia galimybe.

Ją dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus asmenys, kurie vis dar perka TV programą ir joje ieško info apie rodomas laidas. O kadangi paslaugų kainos dažnai kur kas mažesnės nei užsisakius skaitmeninę TV – kabelinė dar labiau patenkina poreikius.

Kabelinės TV kanalų paketai

Jeigu neturite laiko susipažinti su paslaugų paketais  - Markestro skuba Jums į pagalbą. Ne tik padės rasti tinkamiausią paslaugos planą, tačiau ir supažindins su galimybėmis. Pavyzdžiui, vienas mažiausių paketų apima apie 10 kanalų. Didžioji dalis – lietuvių kalba, jame – visi pagrindiniai kanalai. Tuo tarpu galima rasti paketus ir su keliasdešimt kanalų, juolab, jie gali būti suskirstyti tam tikra tematika. Vieni labiausiai tinka mėgstantiems sportą, o kiti – muziką. Žinoma, mėgstantiems TV žiūrėti kiekvieną dieną – siūlome rinktis įvairesnius paketus, kurie Jums leis mėgautis labai skirtingomis pramogomis ir kasdien pamatyti vis kažką naujo.

Kabelinės įranga

Kabelinė televizija pasieks Jūsų namus per specialią įrangą, kurią suteikia paslaugos tiekėjai. Kadangi įvedimas greitas ir paprastas  - neteks ilgai laukti. Tiesa, jeigu gyvenate kiek atokiau nuo didžiųjų šalies miestų – tokiu atveju gali reikėti daugiau investicijų įrangai įsigyti, kadangi dažnu atveju reikalingi papildomi kabeliai. O pati televizija iki Jūsų TV atkeliaus televiziniu laidu. Turintiems modernius televizorius dažniausiai nereikia jokių papildomų priedų, taigi, viskas labai greita, paprasta ir patogu.

Kabelinės TV teikėjai

Kabelinę TV siūlo ne vienas paslaugos tiekėjas Lietuvoje. INIT siūloma kabelinė TV suteikia galimybę matyti daugiau nei 100 kanalų! Nesate tikras dėl pasirinkimo? Markestro laukia Jūsų užklausos! Pasiūlymą pateiksime greitai ir tai Jums visiškai nieko nekainuos!

 • Atnaujinta: 2022 m. kovo 24d. 15:01
Gauti pasiūlymus