Mezon internetas ir televizija

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Mezon internetas

Mezon internetas – tai belaidis 4G internetas, veikiantis beveik visoje Lietuvoje. Didžiausias Mezon interneto privalumas yra neribotas duomenų kiekis. Tai reiškia, kad internetu galima naudotis be suvaržymų. Galima siųsti didelės apimties failus, žiūrėti tiesiogines transliacija ir pan. Dėl šių veiksmų internetas nebus apribotas ar sulėtintas. Dauguma panašias paslaugas teikiančių įmonių riboja duomenų kiekį, kurį gali atsisiųsti klientas.
Mezon interneto planus skirsto pagal greitaveikas ir kliento poreikius mobilumui.

Jeigu internetas reikalingas tik namuose – siūlome naudoti stacionarų namų mademą. Interneto ryšiu galės naudotis daugiau nei 10 skirtingų įrenginių vienu metu. Tai labai patogu jei namuose naudojate ne tik kelis kompiuterius, bet ir mobiliuosius telefonus. Šiai įrangai reikalingas 220 V maitinimas, todėl jį galima naudoti tik namuose. Prisijungti prie Mezon modemo galima 10-15 metrų spinduliu nuo įrenginio. Modemo nuomos kaina yra įskaičiuota į plano mokestį. Šiuo metu Mezon interneto planai su stacionariu modemu yra tokie:

 • iki 12 Mbps – 6,9 Eur/mėn.
 • iki 20 Mbps – 9,9 Eur/mėn.
 • iki 30 Mbps – 19,9 Eur/mėn.

Šios kainos galioja tik su 24 mėnesių sutartimi. Taip pat aktyvavimui taikoma 100% nuolaida.

Mezon internetas mieste ir namuose

Siūlome rinktis vieną iš interneto planų su nešiojamu Mezon modemu. Internetu bus galima naudotis visur kur yra Mezon ryšys. Tai didžioji dalis Lietuvos gyvenviečių. Vienu metu prie nešiojamo Mezon modemo gali prisijungti 5 kompiuteriai arba mobilūs telefonai. Modemas turi bateriją, kuri leis juo naudotis visą dieną. Modemas pakraunamas iš kompiuterio su USB kabeliu arba iš maitinimo lizdo. Modemo mokestis įskaičiuotas į plano kainą. Sudarant 24 mėn. sutartį Mezon planai atrodo šitaip:

 • iki 12 Mbps – 6,9 Eur/mėn.
 • iki 20 Mbps – 9,9 Eur/mėn.
 • iki 30 Mbps – 19,9 Eur/mėn.

Yra galimybė naudoti Mezon paslaugas be įsipareigojimo. Tokiu atveju paslaugų aktyvavimas kainuoja 8,9 Eur., namų ryšio įranga 93,6 Eur., o nešiojamas modemas 69,6 Eur. SIM kortelės kaina 1 Eur.

Mezon pasiūlymai gali keistis. Naujausias kainas ir visą informaciją apie paslaugas galite sužinoti susisiekę su degudegu.lt specialistais kontaktų skiltyje.

Mezon televizija

Mezon televizija – tai išmaniosios TV paslauga, kuri leidžia ne tik žiūrėti norimas laidas, bet ir žiūrėti jas tada kada norite. Laidų įrašymas yra pagrindinė Mezon televizijos funkcija. Ji leidžia TV programas atsisukti net 14 dienų laikotarpyje. Be jos ši TV paslauga turi ir kitų papildomų paslaugų:

 • Artimiausių 5 dienų orų prognozė tiesiog televizoriaus ekrane
 • Radijo programos naudojant televizorių
 • YouTube vaizdelių peržiūros plačiame Jūsų ekrane
 • Visos savaitės laidų tvarkaraštis su TV programa
 • Televizijos kanalų blokavimas/apsaugojimas slaptažodžiu

Visas šias funkcijas suteikia išmanusis Mezon televizijos priedėlis. Pasirašant terminuotą sutartį jis suteikiamas nemokamai. Priedėlio pajungimas labai paprastas. Jis prijungiamas prie internetinio Mezon modemo ir prie televizoriaus.

Mezon siūlo 2 televizijos planus pagal klientų poreikius:
TV MINI paketas – skirtas minimaliems klientų poreikiams. Šiame pakete yra 12 televizijos kanalų, visi jie lietuviški. Plano kaina pasirašant 24 mėnesių sutartį yra 5,9 Eur/mėn.
TV Optimalus paketas – pritaikytas reiklesniems klientams. Jame yra daugiau nei 40 TV kanalų. Plano kaina pasirašant 24 mėnesių sutartį yra 12,9 Eur/mėn. Tinklelį sudaro lietuviški, kino, pažintiniai, žinių, pramoginiai kanalai.

Taip pat yra galimybė užsisakyti papildomus kanalų rinkinius Viasat filmų ir Viasat sporto. Jų kaina užsakant atskirai 3,9 Eur/mėn., o užsakant kartu 6,5 Eur/mėn.

Mezon televizija teikiama tik kartu su jų 4G internetu. Dėl tikslių, šiuo metu galiojančių kainų, visada galite kreiptis į degudegu.lt specialistus.

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti