Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Neribotas internetas

Negalite įsivaizduoti savo kasdienybės be interneto? Tokiu atveju suteikia sau galimybę naršyti visiškai neribotai. Ką tai reiškia? Kai kurie interneto paslaugų tiekėjai siūlo planus, kurie yra apsiriboti tam tikru Gb skaičiumi. Išnaudojus duomenis jie gali būti papildomai apmokestinami, internetas gali tapti kur kas lėtesnis. Jeigu naršote daug, taip pat, aktyviai siunčiate ir išsiunčiate duomenis – tokiu atveju rekomenduojamas neribotas internetas.

Nežinote, kuris neriboto interneto pasiūlymas labiausiai tinka Jūsų atveju? Susisiekite su Markestro profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausią interneto tipą, tiekėją bei planą.

Kas yra neribotas internetas?

Laidinis internetas dažniausiai yra neribotas. Jis signalą skleidžia kabeliais, televiziniu laidu, DSL sistema. Tuo tarpu mobiliojo interneto tiekėjai dar tik žengia į neriboto interneto paslaugas, kadangi iki šiol dažniausiai siūlomas mobilusis internetas buvo apribojamas duomenų skaičiumi, anksčiau – net naršymo valandomis.

Neribotas internetas būtinas ir labai reikalingas ne tik kelionės, tačiau ir namuose, darbo vietoje. Tiesiog tokiu atveju naršyti galėsite visiškai nevaržytai, juolab, nesibaigs interneto duomenys tuo metu, kuriuos labiausiai netinka.

Neriboto interneto privalumai

Kadangi šiais laikais prie interneto tinklo prijungiami net keli prietaisai – neribotas internetas tampa dar svarbesne sąlyga, kurią vertina klientai. Juk šiais laikais internete naršo net ir maži vaikai. Suprantama, kad ribojami duomenų kiekiai labai apsunkins įprastus darbus ir technikos valdymą (signalizacija, buitinė technika įjungiama Wi-Fi pagalba ir panašiai).

Nepamirškite, kad sistemingam įrangos veikimui būtinas reguliarus programinės įrangos atnaujinimas. Laiku neatnaujinus įrangos ji pradeda strigti. Natūralu, kad tai dar papildomai apsunkina naudojimąsi tiek konkrečia technika, tiek internetu apskritai. O kadangi įrangos atnaujinimui reikia atsisiųsti įskiepius – tai reikalauja duomenų. Lygiai ir tokiu atveju, kai reikalingas kompiuterio arba telefono programėlių įrangos papildymas. Netaupykite  interneto sąskaita.

Neriboti interneto paslaugų tiekėjai

 • Telia internetas jau seniai pristatomas kaip vienas geriausių pasirinkimų. Rinkitės šviesolaidinį internetą ir ne tik neribokite duomenų, tačiau taip pat mėgaukitės dideliu greičiu ir saugumu.

Kuris neribotas internetas yra geriausias?

Jeigu ieškote neriboto interneto paslaugų tiekėjo – tokiu atveju siūlome negaišti savo laiko ir darbus palikti tiems, kurie tai išmano geriausiai. Į pagalbą atskuba Markestro profesionalai, kurie nemokamai įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas ir pasiūlys ne tik tinkamiausią tiekėją, tačiau ir geriausiai Jums tinkamą planą. Papildomai kartu su neriboto interneto paslaugomis siūlome pasinaudoti ir televizijos privalumais, kadangi paslaugų komplektas Jums visada kainuos pigiau nei šios dvi paslaugos atskirai užsakomos iš dviejų skirtingų įmonių.

 • Atnaujinta: 2023 m. liepos 5d. 16:02
Gauti pasiūlymus