Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Pigus internetas | Pigiausias internetas kaip jį rast?

Negalite savo kasdienybės praleisti be kompiuterio, telefono ir jame esančio interneto? Tai – visiškai natūralu, kadangi daugeliui žmonių šiais laikais internetas yra reikalingas kaip oras. Suprantama, kad norisi naršyti ne tik greitai ir kokybiškai, tačiau tuo pačiu ir pigiai. Tačiau koks yra pigus internetas ir ar visada pigesnės paslaugos būtinai yra blogesnės?

Siūlome negaišti savo laiko ir kreiptis į Markestro profesionalus, kurie mielai atsakys į šiuos klausimus ir padės apsispręsti dėl tinkamiausio interneto tiekėjo, tipo bei plano pasirinkimo. Visiškai natūralu, kad kai pasiūla plati – gali susisukti galva, tad mūsų paslaugos – Jūsų patogumui.

Kas yra pigus internetas?

Kiekvienam asmeniui pigaus interneto suvokimas gali kiek skirtis, kadangi varijuoja ir kiekvieno žmogaus galimybės. Galime tik nudžiuginti, kad Lietuvoje teikiamas labai didele greitaveika pasižymintis internetas, kuris puikiai patenkina šiuolaikinio žmogaus poreikius, o paslaugų kainos gali varijuoti nuo kelių iki keliolikos eurų.

Paslaugų kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio galimybių: interneto tipo, taip pat, greitaveikos, ar sudaroma terminuota sutartis, ar Jums reikalinga įranga, kaip greitai šalinami gedimai, kitos papildomos paslaugos ir panašiai. Natūralu, kad reikės daug laiko, kol įvertinsite visus šiuos kriterijus, tad kai pagalba šalia – pasinaudoti yra labai rekomenduojama.

Pigiausio interneto paieškos

Daugelis nori kuo pigesnio interneto ir labai apsidžiaugia, kai pamato, kad mėnesinis šviesolaidinio interneto mokestis siekia vos kelis eurus. Visgi, nereikėtų skubiai džiaugtis neįvertinus kitų charakteristikų. Pirmiausia – greitaveika gali būti maža. O koks tikslas turėti internetą, jeigu naršant jis labai strigs? Taip pat gali būti ribojami atsisiunčiamų ir išsiunčiamų duomenų kiekiai. Tai yra dar vienas minusas, kadangi gali apsiriboti naršymo galimybes. Galiausiai, užsisakius pigias paslaugas Jūsų gali laukti brangus administravimo mokestis bei įranga, kuri labai padidins užsakytų paslaugų kainą.

Žinoma, renkantis internetą reikia nepamiršti ir lokacijos. Juk vienas planas ir tinklas labiausiai tinka gyvenantiems Vilniuje (puikus pasirinkimas visiems prieinamas šviesolaidis internetas), o nedidelių miestelių gyventojai turi tenkintis tuo, ką leidžia galimybės (pavyzdžiui, dažnai tinka tik mobilusis internetas).

Akcijos ir nuolaidos

Puiki pigaus interneto radimo galimybė – akcijos ir nuolaidos, kurios siūlomos ribotą laiko tarpą. Žinoma, reikia skirti daug laiko, kad sužinotumėte visus pasiūlymus, tad pagalba čia labai praverčia. Daugeliu atveju akcijos metu galima užsisakyti paslaugas su nuo 10 iki 50 procentų nuolaida, tad tikrai verta! Tiesa, labai svarbu detaliai įsiskaityti į sutarties sąlygas, kad paskui neliktumėte kažko iki galo nesupratęs ir gautos paslaugos atitiktų Jūsų poreikius.

Pigus internetas taip pat gali būti labai geras internetas, tik reikia mokėti ieškoti. Siūlome kreiptis į Markestro profesionalus, kurie mielai suteiks Jums visą reikalingą informaciją ir padės rasti tokį tiekėją, interneto tipą bei planą, kuris leis Jums kasdien naršyti be jokių apribojimų.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus