5 populiariausi Interneto ir Televizijos planai 2019

Įveskite savo adresą ir gaukite specialius pasiūlymus savo namui

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Populiariausi šių metų Interneto ir Televizijos planai

Nors metai dar tik įpusėjo, bet jau galima padaryti populiariausių interneto ir televizijos planų apžvalgą. Aiškūs lyderiai ir tendencijos matosi ne tik pagal atliktus užsakymus, bet ir pagal gaunamas užklausas su klientų klausimais. Remiantis šiais kriterijais išrinkome 5 populiariausius šių metų pasiūlymus, kuriuos pristatysime ir papasakosime apie juos plačiau. Atkreipiame dėmesį, kad beveik visi populiariausi planai teikiami miesto gyventojams, daugiabučiuose namuose, o kaimo vietovėse yra retai pasiekiami. Analizuojant visus užsakymus matome aiškią tendenciją - vyrauja paslaugų pirkimas be ilgalaikių įsipareigojimų ir už didesnę nei vidutinę kainą.

1. Internetas be įsipareigojimų

Iki 2017 metų vidurio daugiausiai užklausų dėl interneto prijungimo buvo sulaukta būtent dėl šios kategorijos paslaugų. Tai labai patogu, nes bet kuriuo metu galima pakeisti pasirinktą planą arba apskritai jo atsisakyti. Be trumpiausio naudojimosi laikotarpio variantą dažniausiai renkasi dirbantis jaunimas arba studentai. Jų gyvenimo tempas labai dinamiškas, todėl patogu neapriboti savęs sutartimis. Šiuo metu rinkoje yra keli variantai be įsipareigojimų, bet populiariausias su 100 Mbps greitaveika. Jo kaina 9,90 eur/mėn., o prijungimas atliekams nemokamai. Turint omenyje visus šio pasiūlymo privalumus darosi aišku kodėl jis toks populiarus: palyginti žema kaina, pakankama greitaveika ir visiška laisvė nuo įsipareigojimų. Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir kitų didesnių miestų gyventojai, kurie yra įsikūrę daugiaaukščiuose namuose. Jeigu Jus domina informacija apie šio ryšio teikimą Jūsų name, patikrinkite veikimo zoną interneto planai.

Interneto planai

2. Internetas + TV – kartu pigiau

Norintiems naudoti abi paslaugas visada rekomenduojame jas užsakyti iš vieno tiekėjo rankų. Tai padeda sutaupyti pinigų, o taip pat suteikia technologinio pranašumo, nes dažniausiai paslaugos būna tarpusavyje suderintos. Internetas + TV pasiūlymus dažniausiai renkasi jaunos šeimos su mažais vakais. Populiariausias šio kategorijos planas 2017 metų pradžioje buvo 100 Mbps spartos kartu su 50 kanalų skaitmenine televizija. Tokios greitaveikos pakanka naudojojams, kurie turi mažai laiko, daug dirba ir rūpinasi šeima. Kanalų tinklelis gana platus. Jį sudaro visi lietuviški, pažintiniai, muzikiniai bei kanalai mažiesiems šeimos nariams. Šio plano kaina iki metų vidurio buvo 13,48 eur/mėn. Ar kaina nepasikeitė galite patikrinti puslapyje internetas ir televizija. Tiesa, už tokią kainą reikia pasirašyti sutartį 24 mėnesių laikotarpiui. Aktyvavimas su šiuo įsipareigojimu dažniausiai būna nemokamas. Tokius planus gali užsakyti tik didžiųjų miestų gyventojai.

Internet ir televizija

3. 300 Mbps Internetas su 24 mėn. sutartimi

Tai didesnės greitaveikos planas. Jis leidžia išnaudoti visus interneto teikiamus privalumus tiesiog akimirksniu. Norite pažiūrėti filmą tiesiogiai? Pasikalbėti su artimaisiais užsienyje? O gal dirbate iš namų ir kokybiškas ryšys Jums yra būtinas? Šis planas būtent Jums! Kaip ir daugumai į Jus panašių žmonių. Todėl jis toks populiarus šiais metais. Kalbant apie kainas, būtent dėl šio plano užsakymo kiekio galima pastebėti kainų kilimą. Su visais papildomais mokesčiais jis kainuoja 12,99 eur/mėn. Jo aktyvacija ir prijungimas visiškai nemokami. 24 mėn. terminas įpareigoja klientą naudotis paslaugomis visą laikotarpį. Privalumas toks, kad kaina taip pat yra užfiksuojama visam laikotarpiui ir negali keistis.

Šviesolaidinis internetas

4. Skaitmeninė televizija su 70 kanalų

Televiziją be interneto šiais metais rinkosi klientai, kurie jau naudoja interneto paslaugas bei tie, kurie internetu apskritai nesinaudoja. Pastarųjų buvo daugiau. Dažniausiai vyresnio amžiaus žmonės, kuriems pakanka informacijos gaunamos iš televizijos programų. Žiūrimiausi šios auditorijos kanalai transliuojami lietuvių ir rusų kalbomis. Tiesa, pasirinkimas šioje kategorijoje nėra toks didelis kaip interneto planų. Nuraglėtoju šioje kategorijoje tituluojame planą, kuriame viso yra net 70 kanalų. Iš jų daugiau nei 10 kanalų rodomi rusų kalba, o kai kuriems kitiems kanalams kalbą galima pakeisti. Iki metų vidurio šis malonumas kainavo 12,49 eur/mėn., su visais įskaičiuotais mokesčiais.

Skaitmeninė televizija

5. Mobilus internetas mieste

Ši technologija turi didelių pliusų, bet yra vienas kitas minusas. Pagrindinis privalumas yra galimybė judėti kartu su savimi nešantis ryšį. Galima paslaugomis naudotis ne tik namuose, bet ir parke ar prie ežero. Turbūt todėl šis planas yra toks mėgiamas tarp atostogautojų ir miesto ritmu gyvenančio jaunimo. Neribotų duomenų ir 25 Mbps greitaveikos kaina 2017 metų birželio mėnesį siekė tik 9,95 eur/mėn. Pagrindinis minusas tas, kad ryšio stiprumas priklauso nuo vietovės, kurioje esate. Mobiliajam internetui galioja išbandymo laikotarpis. Visi mūsų partnerių mobilaus interneto pasiūlymai.

4G internetas

Tikimės, kad mūsų atlikta analizė ir komentarai padės Jums lengviau apsispręsti kokį interneto ir televizijos variantą pasirinkti verta. Visada laukiame Jūsų skambučių su naujais klausimais ir pageidavimais. Nuolat stebime rinkos tendencijas ir analizuojame kintančius klientų poreikius paslaugoms. Tai leidžia mūsų klientams gauti visą reikiamą informaciją iš vienų rankų.

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti