Skynet internetas

Gaukite visus mūsų interneto pasiūlymus

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Skynet interneto ir televizijos privalumai

„Skynet“ – tai pirmasis Lietuvoje šviesolaidinis tinklas. Jį valdo, plečia, atnaujina ir modernizuoja UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“. Šiuo tinklu beveik du dešimtmečius fiziniams ir juridiniams klientams tiekiamas spartus šviesolaidinis internetas „Skynet“. Juo naudotis gali daugumos Vilniaus mikrorajonų gyventojai.

„Skynet“ tinklas nuolat plečiamas ir modernizuojamas, o jo greitaveika sistemingai didinama. Šiuo metu „Skynet“ interneto greitaveika Vilniuje siekia iki 1 Gb/s. Aukštą „Skynet“ paslaugų kokybę ir saugų bei sklandų duomenų perdavimą klientams užtikrina naudojama kompanijos „Cisco Systems“ tinklo įranga.

Šviesolaidiniu tinklu „Skynet“ taip pat teikiamos daugiafunkcės išmaniosios televizijos, IP (angl. Internet Protocol) telefonijos paslaugos. Jas klientai gali užsisakyti papildomai, atsižvelgę į savo poreikius ir pomėgius.

Internetas „Skynet“ šiuo metu jungia per 120 tūkstančių butų įvairiuose Vilniaus mikrorajonuose. Dėl naujų paslaugų užsakymo arba konsultacijos visada kviečiame pasikonsultuoti su degudegu.lt specialistais. Visiems klientams taip pat siūloma savitarnos sistema, kuri leidžia apmokėti sąskaitas, peržiūrėti mokėjimų istoriją, administruoti sutartis ir kt.

Papildomos „Skynet“ paslaugos

Skynet Išmanioji televizija

Internetu „Skynet“ besinaudojantys klientai papildomai gali užsisakyti išmaniosios televizijos paslaugą. Tai daugiau nei 100 TV kanalų, transliuojamų įvairiomis kalbomis, ir galimybė užsisakyti papildomų teminių kanalų rinkinių. Išmaniosios TV žiūrovai taip pat gali naudotis papildomomis interaktyviomis galimybėmis: sustabdyti ir atsukti žiūrimos programos vaizdą, įrašyti programą vėlesnei peržiūrai, žiūrėti „YouTube“ vaizdelius televizoriaus ekrane, mėgautis karaokės pramoga ir kt.

Skynet IP telefonija

„Skynet“ klientams teikiama IP telefonijos paslauga. Tai kokybiškas ir nebrangus ryšys, teikiamas šviesolaidiniu tinklu „Skynet“. IP telefonijos paslaugos prieinamos tiek naudojantis IP, tiek įprastu telefono aparatu.

Skynet Televizija Internete

„Skynet“ klientai lietuviškus TV kanalus gali žiūrėti ne tik per televizorių, bet ir „Skynet“ interneto svetainėje. Klientams tereikia savo kompiuteryje įdiegti VLC leistuvą su „ActiveX“ funkcija ir televizija nemokamai mėgautis internete.

Įveskite adresą

ištrinti