Telia internetas ir televizija

Gaukite visus Telia ir kitus mūsų pasiūlymus. Planai nuo 11 Eur/mėn.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256) ir UAB “Init” (į/k 132658751) ir UAB "Splius" (į/k 145221538) tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Telia interneto ir televizijos planai

Telia savo klientams yra paruošę 3 interneto ir televizijos paslaugų rinkinius. Kiekvienas pagal savo poreikius gali pasirinkti norimą greitaveiką bei televizorių skaičių. Užsakantiems rinkinius su didesniu interneto greičiu leidžiama nemokamai naudotis papildomomis Telia paslaugomis. Šios paslaugos klientams kuria papildomą vertę naudojantis internetu mieste, apsaugant savo naudojamą įrangą nuo virusų, archyvuojant atsargines dokumentų kopijas bei praplečiant TV kanalų sąrašą.

"Reikia Ekonomiško" - dažniausiai šį planą renkasi pavieniai asmenys arba mažos šeimos, kurios televizijos žiūrėjimui namuose naudoja tik vieną televizorių, o internetu naudojasi informacijos paieškai, laisvalaikio praleidimui ir nesiunčia labai didelės apimties duomenų.

"Renkuosi Sumaniai" - tai interneto ir televizijos planas tiems, kurie tikisi ne tik informacijos gavimo, bet ir pramogų. Šio plano greitaveika leidžia nevaržomai siųsti didelius vaizdo failus, be trukdžių rengti vaizdo konferencijas bei žaisti žaidimus gyvai internete. Dirbantys namuose taip pat dažnai renkasi šį planą ir darbui ir pramogoms.

"Noriu Maksimumo" - į šį planą Telia sudėjo viską ką turi geriausio. Be interneto ir televizijos jame įskaičiuota namų telefono linija su neribotais skambučiais į fiksuoto ir mobilaus ryšio tinklus visoje Lietuvoje. Maksimali greitaveika pasiekia iki 1000 Mbps greitį, o galimybė prijungti 2 televizorius leidžia vienu metu stebėti skirtingas laidas. Šis planas patenkins visos šeimos poreikius.

14 dienų
14 dienų
kanalų įrašymas
Aptarnavimas 24/7
Klientų aptarnavimas
visą parą
nuo 19,90
Kainos
nuo €19,90
1500 vaizdo įrašų
Daugiau kaip
1500 vaizdo įrašų
Telia internetas

Papildomos Telia interneto ir televizijos paslaugos

Telia Laidu Įrašymas

"Laidų įrašymas" - net 70 kanalų rodomas srautas yra nuolat įrašinėjamas nepriklausomai nuo to ar tas laidas norėjote įrašyti iš anksto. Bet kada galite susirasti laidą, kuri buvo rodyta per praėjusias 14 dienų ir peržiūrėti ją prasukdami į priekį ar atgal. Jums nereikia jokios papildomos įrangos, nes visos laidos įrašomos Telia talpykloje.

Žiūrėt nuo pradžių

"Žiūrėti nuo pradžių" - tai puiki paslauga tiems, kurie nuolat nespėja grįžti namo kai rodoma jų mėgiama laida. Ši funkcija leidžia atsukti laidą nuo pradžių, nesvarbu kokia laidos dalis jau praėjo. Tiesioginę laidos transliaciją galima pasivyti prasukant laidą į priekį.

Telia video nuoma

"Video nuoma" - tai daugiau nei 1500 naujausių kino filmų, serialų, dokumentinių laidų ir pan. skirtų visai šeimai. Pasirinkus norimą vaizdo įrašą galima pradėti žiūrėti iškart, galima sustabdyti peržiūrą arba pradėti žiūrėti nuo tos vietos kur buvo baigta praėjusį kartą. Svarbu žinoti, kad kai kurie įrašai yra mokami. Užsisakius mokamą įrašą galima jį žiūrėti net kelis kartus 24 val. laikotarpyje.

Telia radijas

"Radijas" - viena populiariausių išmaniosios televizijos funkcijų. Vienoje vietoje surinka apie 20 radijo stočių, kurias patogu valdyti, peržiūrėti radijo laidų programą, o mėgiamiausias radijo stotis sudėti į atskirą sarašą.

Interneto.tv

"Interneto.tv" - mobili televizijos paslauga, kuri leidžia žiūrėti mėgiamas laidas visur kur yra interneto ryšys. Galite naudoti nešiojamąjį kompiuterį, planšetę arba išmanųjį telefoną. Matysite iki 25 populiariausių kanalų, galėsite peržiūrėti kanalų įrašus, pasikeisti įgarsinimo kalbą, taip pat klausytis populiariausių radijo stočių.

Telia kalbu keitimas

"Kalbų keitimas" - tai galimybė populiariasius kanalus žiūrėti su Jums geriausiai suprantamu įgarsinimu. Dažniausiai pasirenkamos anglų, rusų, vokiečių ir lenkų kalbos, bet yra galimybė naudoti ispanų, italų, portugalų kalbų įgarsinimus.

Interneto apsauga

Telia "Interneto apsauga" - tai paslauga sauganti kliento naudojamus įrenginius nuo virusų, nepageidaujamų elektroninių laiškų bei netinkamo turinio. Su tam tikrais interneto planais ši paslauga yra aktyvuojama nemokamai ir gali būti naudojama net trijuose įrenginiuose vienu metu.

Telia failų saugykla

Telia "Failų saugykla" - tai paslauga leidžianti saugiai laikyti atsargines dokumentų kopijas, nuotraukas ir kitus Jums svarbius failus. Suteikiama duomenų talpa iki 300 GB. Visą saugomą informaciją pasieksite visur kur yra interneto ryšys. Naudojant šią paslaugą Jums neteks baimintis, kad duomenys gali būti prarasti sugedus kompiuteriui ar kietajam diskui.

Telia WiFi

"Telia Wi-Fi" - nemokamas ir neribotas ryšys mieste. Ši paslauga puikiai tinka žmonėms, kurie daug laiko praleidžia ne namuose, o viešose miesto erdvėse. Visoje Lietuvoje yra net 3000 vietų, kuriose galite nemokamai naršyti net 10 Mbps greičiu. Su vienu prisijungimo kodu galima naudoti net 3 skirtingus įrenginius: nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir išmanųjį telefoną.

Telia laiko kontrole

Telia "Laiko kontrolė" - suteikia galimybę valdyti interneto srautus namuose. Galite savo nuožiūra pasirinkti laiką kada namuose paslaugos turi veikti, o kada yra laikas kitoms veikloms.

Įveskite adresą

ištrinti