Init televizija

Gaukite visus Init ir kitus mūsų pasiūlymus. Planai nuo 6 Eur/mėn.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Init televizija

Init televizija teikiama skirtingomis technologijomis ir vartotojams siūlo skirtingus privalumus. Init televizija teikiama Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Mažeikiuose, Druskininkuose, Ukmergėje, Lentvaryje, Grigiškėse, Trakuose, Birštone ir Pagiriuose. Kabelinė, skaitmeninė ir išmanioji – toks platus Init televizijos pasirinkimas.


Skaitmeninė Init televizija klientams siūloma pagal norimą kanalų skaičių, funkcijas bei sutarties terminą. Ji pasižymi labai aukšta vaizdo ir garso raiška. Tai yra pagrindinis privalumas prieš kabelinę-analoginę televiziją. Init televizijos kanalai yra suskirstyti į 4 pagrindinius planus: 6 kanalai, 21 kanalas, 46 kanalai ir 62 kanalai. Mažiausias kanalų paketas turi tik lietuviškus - nacionalinio transliuotojo ir Init kanalus. MINI kanalų rinkinyje yra daugiau nei 10 lietuviškų ir keli populiarūs užsienio kanalai. MIDI kanalų pakete yra 46 populiarūs kanalai iš Lietuvos ir užsienio. Jo tinklelyje rasite įvairaus pobūdžio kanalų: kino, sporto, pažinimo, kelionių ir pan. MAXI plane yra net 62 kanalai. Tai didžiausias Init televizijos tinklelis. Jame daug lietuviškų, rusiškų, vaikiškų, pažintinių, sporto, kino bei muzikinių kanalų.


Taip pat Init suteikia galimybę televizijos kanalus užsisakyti atskirai po vieną. Rinktis galima iš beveik 200 kanalų. Visų Init televizijos planų kainas rasite https://degudegu.lt/televizija.


Išmanioji Init televizija turi tokius pat kanalų paketus. Pagrindinis išmaniosios televizijos privalumas – laidų įrašymas ir peržiūra 14 dienų laikotarpyje. Išmaniajai televizijai reikalingas priedėlis, kurio nuoma kainuoja papildomai.

Cgates internetas

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti