Init televizija

Gaukite visus mūsų televizijos pasiūlymus

*Telefonas nebus naudojamas reklamos tikslais.
Jis reikalingas pasiūlymams, kurių nerasite internete.

Įveskite adresą ir telefono numerį

UAB "DeguDegu" atsakomybės politika ir duomenų apsauga

+370 (600) 06330
Nemokama konsultacija

Paslaugų užsakymas

Kodėl užsakyti per mus?

Oficialus partneris

Esame oficialūs partneriai su visais interneto ir televizijos teikėjais

Rasime Jums

Randame geriausius sprendimus ir sutvarkome, kad paslaugas įvestų kuo greičiau

Paskambinkite mums

Paskambinkite mums - gausite objektyvią ir profesionalią konsultaciją

Užsakote paslaugas

Viską atliekame nemokamai

Init televizija

Init televizija teikiama skirtingomis technologijomis ir vartotojams siūlo skirtingus privalumus. Init televizija teikiama Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Mažeikiuose, Druskininkuose, Ukmergėje, Lentvaryje, Grigiškėse, Trakuose, Birštone ir Pagiriuose. Kabelinė, skaitmeninė ir išmanioji – toks platus Init televizijos pasirinkimas.


Skaitmeninė Init televizija klientams siūloma pagal norimą kanalų skaičių, funkcijas bei sutarties terminą. Ji pasižymi labai aukšta vaizdo ir garso raiška. Tai yra pagrindinis privalumas prieš kabelinę-analoginę televiziją. Init televizijos kanalai yra suskirstyti į 4 pagrindinius planus: 6 kanalai, 21 kanalas, 46 kanalai ir 62 kanalai. Mažiausias kanalų paketas turi tik lietuviškus - nacionalinio transliuotojo ir Init kanalus. MINI kanalų rinkinyje yra daugiau nei 10 lietuviškų ir keli populiarūs užsienio kanalai. MIDI kanalų pakete yra 46 populiarūs kanalai iš Lietuvos ir užsienio. Jo tinklelyje rasite įvairaus pobūdžio kanalų: kino, sporto, pažinimo, kelionių ir pan. MAXI plane yra net 62 kanalai. Tai didžiausias Init televizijos tinklelis. Jame daug lietuviškų, rusiškų, vaikiškų, pažintinių, sporto, kino bei muzikinių kanalų.


Taip pat Init suteikia galimybę televizijos kanalus užsisakyti atskirai po vieną. Rinktis galima iš beveik 200 kanalų. Visų Init televizijos planų kainas rasite https://degudegu.lt/televizija.


Išmanioji Init televizija turi tokius pat kanalų paketus. Pagrindinis išmaniosios televizijos privalumas – laidų įrašymas ir peržiūra 14 dienų laikotarpyje. Išmaniajai televizijai reikalingas priedėlis, kurio nuoma kainuoja papildomai.

Nemokama konsultacija

Profesionali pagalba išsirenkant paslaugas

Arminas

Specialistas konsultantas
Paslaugų įvedimas

8 (600) 06330

Įveskite adresą

ištrinti