Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją Kaune

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas ir televizija Kaune

Šiuo metu šviesolaidinio interneto paslaugas Kaune siūlo 2 didieji Lietuvos teikėjai: „Telia“, „Init“. Konkurencija tarp šių tiekėjų didelė – Kaune klientams siūloma nemažai akcijų, pasirašius terminuotas sutartis. Internetas Kaune dažnai klientams siūlomas mažesne kaina nei kituose miestuose. Didžiąją dalį daugiabučių interneto paslaugomis gali aptarnauti visos trys įmonės, o tai suteikia galimybę klientams gauti geresnes sąlygas. Internetas Kaune patikimumu lenkia mažesnius Lietuvos miestus. Ryšio kokybė užtikrinama optinį kabelį vedant iki kliento buto. Tai leidžia Kauno gyventojams naudotis iki 1 Gbps greitaveikos internetu bei išmaniąja televizija. 1 Gbps spatros internetą Kaune siūlo "Telia" ir "Init". Tai kaip išsirinkti tinkamiausią interneto tiekėją? Reiktų pabrėžti, kad svarbu ne tik greitis ir kaina – reikia atkreipti dėmesį į technines galimybes, papildomas paslaugas, mokesčius ir aptarnavimą.

Interneto technologijos Kauno mieste

Didžioji dalis daugiabučių namų turi šviesolaidinę prieigą. Ji leidžia sumažinti kainą ir teikti klientui maksimalų interneto greitį. Dėl šių priežasčių šviesolaidinis internetas yra labai vertinamas kauniečių. Ši technologija paplitusi beveik visame Kauno mieste.
Dalis tiekėjų ryšiui teikti pasirenka kabelinės televizijos tinklus. Per juos imanoma teikti tiek interneto tiek televizijos paslaugas. Ši technologija buvo plačiai naudojama kabelinės televizijos teikimui, todėl tinklas pasiekia daugumą Kauno daugiabučių.
Užmiestyje ir privačių namų kvartaluose dažniausiai naudojamas DSL, belaidis-mobilus arba hibridinis internetas. DSL arba hibridinis internetas teikiamas namuose, kuriuose yra buvusi laidinio telefono linija. Jeigu linija nepažeista, ja gali būti perduodamas kokybiškas ryšio signalas. Mobilaus interneto paslaugos pasiekiamos ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Jas renkasi tiek miesto tiek užmiesčio gyventojai.

Kuriuose Kauno mikrorajonuose teikiamas šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidinis internetas teikiamas Senamiestyje, Aleksote, Šančiuose, Naujamiestyje, Šilainiuose, Centre, Dainavoje, Panemunėje, Petrašiūnuose, Vilijampolėje, Eiguliuose, Gričiupyje, Žaliakalnyje.
Kituose miesto mikrorajonuose ir priemiesčiuose paslaugos gali būti teikiamos tik po papildomo techninių galimybių tyrimo.

Interneto tiekėjai Kaune

Telia internetas

Telia internetas kaune

„Telia“ šviesolaidinis internetas Kaune turi puikai išplėtotą tinklą, kuris gali pasiekti beveik visus daugiabučių namų gyventojus. Optinis kabelis vedamas iki vartotojo buto – taip užtikrinamas interneto patikimumas. Tai leidžia kauniečiams naudotis iki 1 Gbps greitaveikos internetu, kurio užteks naršyti, žiūrėti didelės apimties video failus, be trukdžių klausytis muzikos. Tiesa, „Telia“ internetas pasiekiamas visose Kauno miesto dalyse, tačiau šviesolaidinis internetas gali ir nepasiekti įsikūrusių Kauno rajone ar net senamiestyje ir miesto centre. Čia įmonėms sudėtinga gauti leidimus interneto tinklo statybai. Tuomet galima rinktis „Telia“ plačiajuostį internetą, kurio greitaveika siekia iki 20 Mbps, arba tarp hibridinio ir mobilaus variantų (greitaveika iki 150 Mbps).

Init internetas

Init internetas kaune

„Init“ Kauno gyventojams puikiai pažįstama, nes užima kone didžiausią mokamos televizijos klientų rinkos dalį šiame mieste. Ši įmonė teikia skaitmeninės ir išmaniosios televizijos paslaugas visame Kauno mieste. Su televizija klientai gali pasijungti ir interneto paslaugas, kurių greitaveika jau siekia iki 1 Gbps. "Init" dažnai skelbia akcijas studentams ir senjorams bei norintiems paslaugomis naudotis ilgą laiką. Vienas iš "Init" klientų aptarnavimo skyrių įsikūręs pačioje Kauno širdyje: Laisvės al. 30A.

Mobilaus interneto tiekėjai Kaune

Kiti tiekėjai

Kaune galite rinktis ir kitų tiekėjų teikiamas paslaugas. Pavyzdžiui - 4G mobilų ryšį („Telia“ ar „Tele2“). Kaip ir kituose miestuose jų siūlomos greitaveikos siekia apie 150 Mbps, o duomenys kiekis gali būti ribotas. Šie parametrai lemia nobilaus interneto kainą, kuri gali svyruoti nuo kelių iki 20 Eur/mėn. Dar vienas privalumas gyvenant Kaune yra „Telia“ „Wi-fi“ zonos, kur klientai gali nevaržomai naudotis internetu kavinėse, prekybos centruose, gydymo įstaigose, mokyklose ir kt. Tad internetu galima naudotis tiek namuose, tiek ir viešose vietose. Tai labai patogus būdas naršyti, ieškoti Kauno vietų ar susisiekti su žmonėmis, jei mobiliajame telefone neturite užsisakęs interneto.

Interneto planai Kaune

Optimalus pasirinkimas - 300 Mbps

 

Didėjant duomenų kiekiams internete, didėja ir poreikis juos kuo greičiau atsisiųsti. Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja didesnės greitaveikos planai. 300 Mbps planas Kaune yra vienas populiariau ne tik dėl greitaveikos, bet ir dėl žemesnės kainos nei kituose Lietuvos miestuose. Kaune interneto tiekėjų konkurencija skatina kainų mažėjimą. Kauno miesto gyventojai 300 Mbps spartos planu gali naudotis už ~10 Eur/mėn. Lyginant su kitais miestais ši kaina yra 30% mažesnė. Primename, kad tokios greitaveikos planai yra teikiami ne visuose namuose, o technines galimybes Reikia tikrinti individualiai.

100 Mbps planas su 24 mėn. sutartimi

Tai mažiausios greitaveikos šviesolaidinio interneto planas Kaune, kurį siūlome šiuo metu. Duomenų atsiuntimas yra neribojamas, 100 Mbps greitaveika vis dar yra viena populiariausių, o kaina net ženkliai skiriasi nuo panašių planų. Plano kaina svyruoja nuo 6 Eur/mėn. iki 8 Eur/mėn. priklausomai nuo pasirinkto paslaugų tiekėjo. Dėl ytin žemos kainos ir šviesolaidžio privalumų šis planas mėgstamas tarp kauniečių. 100 Mbps spartos planai yra pasiekiami beveik visuose kauno daugiabučiuose namuose ir dalyje privačių namų miesto teritorijoje.

Planas 300 Mbps + Išmanioji TV su 24 mėn. sutartimi

Kaip ir kituose miestuose Kaune populiaru internetą su televiziją užsakyti iš vieno tiekėjo. Tai padeda sutaupyti pinigų, o taip pat suteikia technologinio pranašumo. Dažniausiai paslaugos iškart būna tarpusavyje suderintos. Šiuo metu Kaune populiariausias planas yra 300 Mbps spartos internetas su 50-60 kanalų IP televizija. Ši planas populiarus dėl gero kainos ir kokybės santykio. Kaina siekia apie 20 Eur/mėn. Televizijos kanalų pasirinkimas plataus profilio. Daugelis tiekėjų jau leidžia kanalų paketą koreguoti patiems. Visų Internetas + TV planų kainas galite patikrinti puslapyje internetas ir televizija. Paslaugų aktyvavimas pasirašant 24 mėn. sutartį dažniausiai būna nemokamas.

Mobilusis planas - neribotas internetas su 24 mėn. sutartimi

Mobilusis internetas veikia ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Šios technologijios pagrindinis privalumas yra galimybė judėti kartu su savimi nešantis interneto ryšį. Galima nevaržomai judėti visame Kaune. Paslaugomis pavyks naudotis ne tik namuose, bet ir parke ar prie ežero. Turbūt todėl šis planas yra toks mėgiamas tarp atostogautojų ir miesto ritmu gyvenančio jaunimo. Neribotų duomenų siuntimo ir 30 Mbps greitaveikos plano kaina yra apie 10 eur/mėn. Pagrindinis minusas tas, kad ryšio stiprumas priklauso nuo vietovės, kurioje esate. Mobiliajam internetui galioja išbandymo laikotarpis. Visi mūsų partnerių mobilaus interneto pasiūlymai.

Interneto kainos Kaune

Laisvojoje rinkoje paslaugų kokybė ir kaina priklauso nuo to, kiek įmonių konkuruoja tarpusavyje. Kadangi Kaune interneto paslaugas teikia visi 3 didieji tiekėjai, tai leidžia gyventojams naudotis itin kokybiškomis paslaugomis už žemą kainą. Tiesa, kainos šiuo metu svyruoja nuo 8,5 Eur/mėn iki 19,9 Eur/mėnuž sparčiausią internetą pasirašius 24 mėnesių sutartį. Kainos priklauso nuo to, ar sutartis pasirašoma terminuotam laikui, ar ne. Reikia paminėti, kad sudarius terminuotą sutartį dažnai tiekėjai pritaiko nuolaidą arba nemokamai įrengia internetą namuose, o tuo tarpu pasirašius neterminuotą sutartį už tai tenka mokėti pilną kainą.

Koks internetas pigiausias Kaune?

Kaune pigiausio interneto paslaugas siūlo mažieji interneto tiekėjai. Dažnu atveju tai ribotame miesto plote veikiančios įmonės. Jos klientams siūlo žemesnės ir vidutinės greitaveikos planus. Renkantis interneto planą reikia atkreipti dėmesį ir į kitus kriterijus – papildomus mokesčius ir paslaugas. Taip pat yra įmonių, kurios turi paslėptų mokesčių ir sąlygų. Didieji interneto tiekėjai siūlo papildomas paslaugas, kurios klientams suteikia papildomos vertės. Kartu su interneto planu kai kurie tiekėjai suteikia legalią antivirusinę programą, duomenų saugyklą, internetą mieste, papildomas nuolaidas televizijos paslaugoms ir pan. Išvada – atidžiai skaitykite pilnus visų tiekėjų aprašymus, palyginkite juos ir neapsigaukite su žemos kainos pasiūlymais.

Trumpas apibendrinimas

Kauno miesto situacija leidžia gyventojams naudotis itin kokybiškomis interneto ir skaitmeninės televizijos paslaugomis už žemą kainą. Dėl aukšto konkurencingumo bei didelio daugiabučių namų skaičiaus interneto tiekėjai gali lengviau pasiekti didelę dalį klientų ir pasiūlyti jiems paslaugas už žemesnę kainą. Taigi, internetas Kaune galėtų būti vertinamas, kaip paslauga, kurią galima įsigyti optimaliu kainos ir kokybės santykiu.

  • Atnaujinta: 2023 m. liepos 5d. 15:25
Gauti pasiūlymus