Telia internetas

Gaukite visus Telia ir kitus mūsų pasiūlymus. Interneto planai nuo 5 Eur/mėn.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256) ir UAB “Init” (į/k 132658751) ir UAB "Splius" (į/k 145221538) tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Telia interneto planai ir kainos

Telia interneto paslaugos teikiamos beveik visoje Lietuvoje. Daugiabučių namų gyventojams ryšys dažniausiai teikiamas optiniais kabeliais. Tai garantuoja patikimą bei spartų, iki 1000 Mbps, duomenų perdavimą. Taip pat leidžia naudoti IP televiziją, kurioje gausu papildomų paslaugų, tokių kaip "Video nuoma", "Laidų įrašymas" ir pan. Telia klientams suteikiama galimybė naudoti legalią antivirusinę įrangą, išsisaugoti atsargines dokumentų kopijas bei naudotis belaidžiu internetu mieste.

Priemiesčių ir kaimiškų vietovių gyventojai turi galimybę prisijungti prie tinklo panaudojant telefono linijas, kurios yra likusios daugumoje privačių namų. Šis prisijungimo būdas negali užtikrinti tokio didelio greičio kaip šviesolaidinis internetas, bet pasiekia iki 19 Mbps duomenų perdavimo spartą, kurios pakanka atlikti kasdienėms operacijoms, žiūrėti filmus gyvai bei bendrauti Skype.

Norintiems naudotis belaidžiu internetu namuose prireiks papildomos įrangos - namų tinklo maršrutizatoriaus. Šią įrangą galima išsinuototi iš Teo neribotam laikotarpiui. Ji bus prižiūrima specialistų, nuolat atnaujinama programinė įranga, o sugedus pakeista į naują. Nuomojant įrangą iš Telia smulkius gedimus pavyksta pašalingi telefonu, kai inžinierius prisijungia prie nuomojamos įrangos.

1 Gbps greitaveika
Iki 1 Gbps
greitaveika
Aptarnavimas 24/7
Klientų aptarnavimas
visą parą
nuo 9,90
Kainos
nuo €9,90
600 Tūkst. klientų
Daugiau kaip
600 tūkst. klientų
Telia internetas

Papildomos Telia paslaugos

Telia Interneto Apsauga

Telia "Interneto apsauga" - tai paslauga sauganti kliento naudojamus įrenginius nuo virusų, nepageidaujamų elektroninių laiškų bei netinkamo turinio. Su tam tikrais interneto planais ši paslauga yra aktyvuojama nemokamai ir gali būti naudojama net trijuose įrenginiuose vienu metu.

Telia Failų saugykla

Telia "Failų saugykla" - tai paslauga leidžianti saugiai laikyti atsargines dokumentų kopijas, nuotraukas ir kitus Jums svarbius failus. Suteikiama duomenų talpa iki 300 GB. Visą saugomą informaciją pasieksite visur kur yra interneto ryšys. Naudojant šią paslaugą Jums neteks baimintis, kad duomenys gali būti prarasti sugedus kompiuteriui ar kietajam diskui.

Telia WiFi

Telia "Wi-Fi" - nemokamas ir neribotas internetas mieste. Ši paslauga puikiai tinka žmonėms, kurie daug laiko praleidžia ne namuose, o viešose miesto erdvėse. Visoje Lietuvoje yra net 3000 vietų, kuriose galite nemokamai naršyti net 10 Mbps greičiu. Su vienu prisijungimo kodu galima naudoti net 3 skirtingus įrenginius: nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir išmanųjį telefoną.

Telia Laiko Kontrole

Telia "Laiko kontrolė" - suteikia galimybę valdyti paslaugas namuose. Galite savo nuožiūra pasirinkti laiką kada namuose internetas turi veikti, o kada yra laikas kitoms veikloms.

Įveskite adresą

ištrinti