Penki internetas

Užsakykite penki interneto paslaugas

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330

Penki internetas

„Penki“ (buvęs „Skynet“) – tai pirmasis Lietuvoje šviesolaidinis tinklas. Jį valdo, plečia, atnaujina ir modernizuoja UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“. Šiuo tinklu beveik du dešimtmečius fiziniams ir juridiniams klientams tiekiamas spartus šviesolaidinis internetas.

„Penki“ tinklas nuolat plečiamas ir modernizuojamas, o jo greitaveika sistemingai didinama. Šiuo metu „Penki“ interneto greitaveika klientams Vilniuje siekia iki 1 Gb/s, o 2017 m. „Penki“ išbandė net 10 Gb/s interneto greitį iki pat kliento patalpų. Pirmą kartą Lietuvoje 10 Gb/s spartos internetas buvo įdiegtas ir šiuo metu sėkmingai veikia Socialinių mokslų kolegijoje (SMK). Aukštą „Penki“ paslaugų kokybę ir saugų bei sklandų duomenų perdavimą klientams užtikrina naudojama kompanijos „Cisco Systems“ tinklo įranga.

Internetas „Penki“ šiuo metu jungia per 120 tūkstančių butų įvairiuose Vilniaus mikrorajonuose. Dėl naujų paslaugų užsakymo arba konsultacijos visada kviečiame pasikonsultuoti su degudegu.lt specialistais. Visiems klientams yra siūloma savitarnos sistema, kuri leidžia apmokėti sąskaitas, peržiūrėti mokėjimų istoriją, administruoti sutartis ir kt.

1
Gbps
Iki 1 Gbps
greitaveika
8:00
22:00
Klientų aptarnavimas
nuo 8:00 iki 22:00
nuo
€8,79
Nuo €8,79

Papildomos „Penki“ paslaugos

Skynet Išmanioji televizija

WEB TV - „Penki“ klientai lietuviškus TV kanalus gali žiūrėti ne tik per televizorių, bet ir „Penki“ interneto svetainėje. Klientams tereikia savo kompiuterio naršyklėje įvesti adresą http://www.penki.lt/televizija, o tuomet televizija NEMOKAMAI mėgautis internete.

Skynet Televizija Internete

Tiems, kurie nori namuose turėti belaidį „Wi-Fi“ ryšį, tereikia įsigyti arba išsinuomoti maršruto parinktuvą – jis leis vienu metu prijungti ne vieną įrenginį prie interneto ryšio. Išsinuomoti ar įsigyti maršruto parinktuvą galite pagrindinėje „Penki“ būstinėje adresu Kareivių g. 2, Vilnius. Išsirinkti maršruto parinktuvą jums padės „Penki“ specialistai.

Įveskite adresą

ištrinti