Cgates televizija

Gaukite visus Cgates ir kitus mūsų pasiūlymus. Planai nuo 6 Eur/mėn.

Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais. Sistemos naudojimo taisyklės
Duomenys bus perduoti: UAB “Cgates” (į/k 120622256), UAB “Init” (į/k 132658751), UAB "Splius" (į/k 145221538), AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" tikslu susisiekti su Jumis.

Naujų paslaugų užsakymas: +370 (600) 06330
Cgates logotipas

Naujų paslaugų užsakymas:

+370 (600) 06330

Gedimai:

8 521 50000

Informacija apie Cgates televiziją

Cgates savo klientams siūlo skaitmeninės ir sumaniosios televizijos paslaugas. Visi Cgates televizijos klientai gali rinktis kanalų tinklelį iš kelių variantų, nuo 20 iki 80 kanalų. Norintys žiūrėti specifinius kanalus gali užsisakyti papildomus kanalų rinkinius pagal savo poreikius. Rinktis galima iš sporto, pažintinių, rusiškų, vaikiškų ir t.t. Sumani.tv veikia kartu su internetu ir yra pajungiama per namų tinklo maršrutizatorių, todėl nereikia tiesti papildomų laidų iki televizoriaus. Privačių namų ir kaimiškųjų vietovių gyventojams Cgates siūlo naudotis antžemine skaitmenine televizija. Šios paslaugos naudotojai gali matyti iki 80 kanalų. 50 kanalų yra pagrindiniame televizijos rinkinyje, 30 kanalų galima užsakyti papildomai. Šios televizijos pajungimui reikia lauko antenos bei skaitmeninio televizijos priedėlio. Jei naudojamas naujas televizorius, kuris turi intergruotą priedėlį pajungimui naudojamas CAM modulis. Visa reikiama įranga klientui yra suteikiama nemokamai. Ši televizija turi tokias papildomas funkcijas kaip įgarsinamos kalbos keitimas bei televizijos programa televizoriaus ekrane.

80 kanalų
Daugiau nei
80 kanalų
Darbo laikas
Klientų aptarnavimas
nuo 7:00 iki 22:00
nuo 4,99
Kainos
nuo €4,99
120 Tūkst. klientų
Daugiau kaip
120 tūkst. klientų
Cgates internetas

Papildomos Cgates paslaugos

Cgates laiko masina

Cgates "Laiko mašina" - 15 dienų saugomi daugumos transliuojamų kanalų įrašai. Juos galima peržiūrėti Jums patogiu metu, prasukti tam tikras transliacijos vietas arba atsukti laidą ir žiūrėti nuo pradžių jei pavėlavote.

HD kanalai

HD kanalai - sumani.tv naudotojai gali nemokamai mėgautis net 7 HD kanalų raiška. Papildomus 3 HD kanalus galima užsisakyti už papildomą mokestį.

Videoteka

Cgates "Videoteka" - tai daugiau nei 3000 vaizdo įrašų visai šeimai. Kino filmai, serialai bei dokumentika yra ranka pasiekiami, jų nereikia atsisiųsti, galima žiūrėti iškart. Įrašus galima valdyti prasukant pirmyn ar žiūrint pakartojimą. Jei mėgstate žiūrėti laidas be reklamų, tai puiki paslauga Jums.

Įveskite adresą

ištrinti